Pátek

22. října 2021

Nyní

Zítra

Svátek má

Kdo mě inspiruje: Klára Sovová zahajuje eventy pro veřejnost

17. 7. 2020 Komerční sdělení

page.Name
V kavárně společenského centra Uffo otevře 21. července Klára Sovová sérii eventů nazvaných Kdo mě inspiruje. Jejich cílem je představit lidem z Trutnovska, za které se chystá kandidovat do Senátu, významné, zajímavé a úspěšné osobnosti.

V přátelské atmosféře bude prostor nejen na povídání o profesních a soukromých záležitostech hostů, ale také na dotazy účastníků. Jako první přijal pozvání Jan Pirk, významný český kardiochirurg, přednosta Kardiocentra IKEMu.

„Jsem nesmírně potěšena, že za námi do Trutnova přijede právě Honza. Známe se dlouhá léta, jeho schopnosti, vědomosti i pokora, s jakou k medicíně přistupuje, mne vždy fascinovaly. Dokážeme spolu diskutovat dlouhé hodiny, na notu veselou i vážnou. Věřím, že naše setkání bude pro účastníky eventu Kdo mě inspiruje stejně podnětné jako pro mě,“ těší se Klára Sovová.

Začátek je plánován na 17 hodin, vstup bude zdarma, akcí provede moderátor Marek Malík.

Eventy Kdo mě inspiruje bude Klára Sovová pořádat po celou dobu trvání volební kampaně do Senátu Parlamentu České republiky. Jde o další aktivitu (například kromě výzvy Kdo může, pomůže) organizovanou pro obyvatele regionu, ve kterém žije a pracuje.

www.sovovaklara.cz