Úterý

29. listopadu 2022

Nyní

Zítra

-1°

Svátek má

Tomáš Eichler: Jsme Parta Inteligentních, Rozumných, Aktivních, Týmových Idealistů

13. 9. 2022 Komerční sdělení

Tomáš Eichler: Jsme Parta Inteligentních, Rozumných, Aktivních, Týmových Idealistů 26 snímků
Stát se lídrem Pirátské kandidátky je velké vyznamenání. Záleží na tom, jak dobře děláte svoji práci, a zda lidé jsou ochotni podepsat se pod to, co jste učinili doposud. Zároveň je to vyjádření důvěry v to, že jste schopen stejně pokračovat i v budoucnu. Volba lídra i celého čela je totiž tajná. Dlouhodobé budování týmu a výsledky vaší práce ovšem nikoliv. I to se odráží ve výsledcích vnitrostranických demokratických procesů, které finální kandidátku zformovaly.

Jsem opravdu rád, že naše parta inteligentních, rozumných, aktivních a týmových idealistů pokračuje pod pirátskou vlajkou v aktuální sestavě, která je dynamická, přátelská a ochotná pracovat na společných řešeních. Možná se ne vždy shodneme na 100 %, ale přesně o tom je správa veřejných věcí. I tady platí, že každý šéf je jen tak dobrý, jak dobří jsou lidé kolem něj.

Mgr. Ondra Čalovka má naprosto mimořádné zkušenosti a znalosti v sociální oblasti. Dokáže precizně argumentovat a formulovat jasné cíle i s vyčíslením všech nákladů a přínosů, které s sebou sociální politika nese. Ve složitých dobách je opravdu důležité vyhnout se ideologickým záslepkám a vědět, co opravdu pomáhá.

Jakub Rus jako manažer projektu digitalizace cestovního ruchu ve Východních Krkonoších prokazuje každodenně velkou vytrvalost, schopnost vyjednávat a přesvědčovat a hlavně postupovat vytrvale kupředu přes všechny překážky. Je to člověk, se kterým se můžete bez obav vydat do vysokých hor, rozlehlých severských plání nebo divočiny. Tady v Krkonoších pak zná ta nejkrásnější, často zcela ukrytá nebo opomenutá místa. Popravdě je Kuba velkou nadějí pro cestovní ruch nejen v našem kraji, ale v rámci celé České republiky.

Alena Valentová je člověk s obchodním myšlením, velkou zásobou energie, obrovským odhodláním a schopností dotahovat věci do úspěšného konce. A kromě toho je výtvarnicí, která mívá i samostatné výstavy a jejíž práce můžete pravidelně vídat v Trutnově i jinde. Neváhá se pouštět do ostrých debat a vášnivě bojovat tam, kde je to potřeba.

Kateřina Hůlková odvedla za poslední čtyři roky v radě města velký kus práce. Díky své pečlivosti a preciznosti dokáže z balíku materiálu vytáhnout vždycky to podstatné, upozorňovat na chyby a nedostatky, formulovat přesně návrhy a stát si pevně za svým. Miluje a maluje hory, ale nejen ty. Popravdě je to jeden z klíčových lidí, díky kterým jsem uplynulé volební období zvládl a jsem jí vděčný za mnohé.

První desítku kandidátky doplňují:

Martina Vágner-Dostálová, uvolněná předsedkyně výboru pro životní prostředí a zemědělství KHK, zastupitelka Města Trutnova, předsedkyně sociální komise TU

Adam Valenta, podnikatel, radní KHK pro regionální rozvoj, evropské granty a dotace, předseda KS Piráti KHK, člen finančního výboru TU, člen správní rady NEMTU

Mgr. Michal Dědek, středoškolský učitel, člen kontrolního výboru TU, člen školské komise TU

Ing. arch. Ondřej Kroužel, architekt

Jindřich Havrda, OSVČ - řemeslník, místopředseda Českého spolku Starý Rokytník z.s.

O našem společném programu i ostatních lidech v týmu, kteří ho pomáhali utvářet, si můžete přečíst na piratitrutnov.cz a určitě to udělejte. S každým z nich a se všemi dohromady zvládneme cokoliv.

Navštivte nás v TRUPICi

Každý čtvrtek máme pro vás otevřené Pirátské centrum v Jihoslovanské ulici. Od 14 do 17 hodin se za námi můžete zastavit a zeptat se nás přímo na vše, co vás zajímá. Témat k diskuzi je nespočet a vítáme názory ostatních. Chceme DĚLAT VĚCI SPRÁVNĚ a pokračovat v naší práci, kterou jsme v roce 2018 započali. Ve vedení města jsme již 4 roky a jsme připraveni naše zkušenosti zužitkovat i v dalším turbulentním období.


Sledujte nás na sociálních sítích: Facebook a Instagram