reklama 

Za plastikou nemusíte dojíždět, nyní je pro vás i v Trutnově

22.7.2014  •  Aktuality  • 
čtenost 4883
 •• Komerční sdělení

Víte, že v Trutnově je již dva roky otevřené zdravotnické zařízení, které se zabývá plastickou chirurgií? Žijeme v době, kdy si mnoho lidí potrpí na svůj vzhled a touží vypadat dokonale. Někdy odchylky od tzv. normálu mohou snižovat osobní i společenskou prestiž daného jedince a narušují vyrovnanost osobnosti. Tak proč to nezměnit, když problém může vyřešit drobný chirurgický zákrok, někdy i za pár set korun. A nemusíte přitom jezdit do Hradce Králové nebo Prahy.

Za plastikou nemusíte dojíždět, nyní je pro vás i v Trutnově

MUDr. Radek Lhotský

Stačí navštívit trutnovskou polikliniku v Palackého ulici. Tady se nachází chirurgická ambulance, kde má svou praxi i plastický chirurg MUDr. Radek Lhotský. „Věnujeme se rekonstrukční plastické chirurgii, která nabízí řešení například pacientům s kožními nádory nebo různými kožními defekty, které nejde jen prostě vyříznout a sešít. Dále do našeho oboru spadá chirurgie ruky, kde řešíme úrazové stavy i neúrazové onemocnění tak funkčně i anatomicky složitého orgánu, jako je lidská ruka. Poslední skupinu našich výkonů tvoří zákroky spadající do estetické plastické chirurgie,“ prozrazuje ve stručnosti sedmatřicetiletý lékař, jaké služby poskytují.

Spektrum operací trutnovského zařízení je opravdu široké. V rámci estetické chirurgie jsou asi nejžádanější operací v oblasti obličeje operace povislých víček nebo řešení vrásek obličeje například botulotoxinem. Z větších zákroků pak nabízíme například liposukce a samozřejmě u žen zvětšení, zmenšení a modelaci prsou. Mezi klienty, kteří podstupují plastické zákroky, však najdeme i muže. „Odstraňovali jsme u muže například převislé břicho nebo odsávali trochu tuku z oblasti břicha,“ dodává Radek Lhotský. V Trutnově však můžeme řešit i odstáté boltce, opravovat nevzhledné jizvy nebo si můžete nechat udělat piercing.

Plastika Sal

Velkou výhodou je, že většina zásahů se dá udělat ambulantně na místě. „Máme dva operační sály, přičemž na tom velkém je možné provést operaci v celkové anestézii,“ přibližuje Radek Lhotský. V případě, že je však operační výkon složitější a vyžaduje hospitalizaci, trutnovská plastická chirurgie spolupracuje se známým Ústavem chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou, kde Radek Lhotský také pracuje a kde nasbíral během své praxe bohaté zkušenosti. „Pro komfort pacientů jsou následné kontroly prováděny opět v Trutnově,“ doplňuje lékař, který v letech 2009 a 2010 pracoval na plastické chirurgii ve Velké Británii a v loňském roce složil mezinárodně uznávanou atestaci z plastické chirurgie. V Trutnově navíc bude od září působit s kolegou Dimitriosem Stavropoulosem. O dva roky mladší plastický chirurg původem z Atén žijící v Hradci Králové se zaměřuje na estetické výkony v oblasti prsou a na aplikaci výplňových materiálů.

Plastika Stavropoulosem
MUDr. Dimitrios Stavropoulos

Plastika je dnes čím dál populárnější. „I když se říká, že je krize, lidé do sebe investují a na operace chodí,“ potvrzuje Radek Lhotský. „V dnešní společnosti člověk dbá na to, aby vypadal dobře. Když si někdo nechá třeba odoperovat povislá víčka, vylepšit prsa nebo alespoň liposukcí odsát tuk z problematických partií těla, tak mu pak díky tomu stoupne sebevědomí a může se to odrazit na úspěchu v práci či osobním životě. Lidé zjišťují, že plastika je dostupná a funguje,“ tvrdí trutnovský plastický chirurg. On sám se zatím „upravit“ nenechal. „Kdybych měl ale pocit, že to potřebuji, tak bych s tím určitě neměl problém,“ usmívá se.

Chcete-li se dozvědět, jak může plastická chirurgie pomoci řešit váš problém, přijďte se poradit. Ordinační hodiny plastické chirurgie v ulici Palackého v Trutnově jsou ve čtvrtek od 8 do 13 hodin. Objednat na konzultaci se můžete na tel. 499 859 755 a 499 813 978.

Plastika Logo

Bližší informace naleznete na www.chirurgietrutnov.cz.

PR

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama