reklama 

MEBYS je největší správce bytů a nemovitostí

22.4.2014  •  Aktuality  • 
čtenost 867
 •• Komerční sdělení

Poté, co se SBD Trutnov dostalo do dlouhodobých problémů a co na něj byla následně ke dni 17. 4. 2014 vyhlášena insolvence, je již delší dobu největším poskytovatelem správy a účetnictví pro vlastníky nemovitostí firma MEBYS Trutnov s.r.o.. V současné době tyto služby poskytuje městu Trutnov a dalším subjektům (SVJ, družstva, fyzické i právnické osoby apod.).

MEBYS je největší správce bytů a nemovitostí

Celkem se jedná o 212 vlastníků nemovitostí, kteří vlastnili celkem 4483 bytů a 197 nebytových prostor. Pro město Trutnov k poslednímu dni loňského roku MEBYS Trutnov spravoval 665 bytů a 160 prostor určených pro podnikání. Pro město dále provozuje 5 sportovišť: zimní stadion, krytý bazén, letní koupaliště, areál Na Nivách a fotbalový a atletický areál. Ostatním subjektům spravuje MEBYS Trutnov 3818 bytů a 37 nebytových prostor.

Výhody správy a účetnictví zpracovávaných firmou MEBYS Trutnov s.r.o.:

- 20letá praxe se správou, účetnictvím a organizací oprav těchto nemovitostí
- společnost je 100% vlastněna městem
- základní kapitál 1 620 000 Kč
- pojištění odpovědnosti za způsobené škody do 15 000 000 Kč
- používání kvalitního a prověřeného softwaru a zabezpečení vašich dat
- průběžné konzultace účetních problémů s daňovými poradci a auditory
- na rozdíl od malých firem poskytujících podobné služby máme větší množství účetních, které se mohou v případě dlouhodobé nemoci zastoupit
- oproti konkurenci nabízíme zpracování odměn výkonného výboru 2x ročně, daňové přiznání právnických osob v ceně účetnictví 

 Mbp Inz107x140 0514

Oproti ostatním navíc nabízíme online nahlížení do rozúčtování jednotlivých bytů v ceně poplatku za správu. Vzhledem k počtu spravovaných bytů není námi obsluhovaným SVJ účtován měsíční poplatek za SIPO (ve výši 200–320 Kč dle velikosti SVJ). Dále můžeme nabídnout vyjednání výhodnějších podmínek u našich smluvních partnerů. Pokud je nájemné vybíráno přímo na náš účet a z tohoto jsou následně propláceny faktury SVJ, neplatí SVJ za tyto transakce poplatky. 
 
My to nezkoušíme, my to umíme!!!
www.mebys.cz

Placený článek
 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama