reklama 

Školáky potěší Hudební divadlo dětem, zahraje za podpory společnosti ComGate

6.10.2016  •  Aktuality  • 
čtenost 410
 •• Komerční sdělení

Už 10. října obsadí sedačky ve Společenském centru Uffo ti nejmenší Trutnováci a jejich kamarádi z okolí. Děti ze školek a žáci prvního stupně si užijí hodinové představení Hudebního divadla dětem, které proběhne hned dvakrát (v 8.30 a 10 hodin) za podpory společnosti ComGate, která v Trutnově provozuje call centrum.

Školáky potěší Hudební divadlo dětem, zahraje za podpory společnosti ComGate

Představení Michaely Novozámské z Hudebního divadla dětem jsou velmi oblíbená, kromě spousty zábavy a radosti naučí děti i hodně nového. Tentokrát výstup navíc doprovodí chlapecký sbor BONIFANTES z Pardubic.

„Jsme rádi, že můžeme podpořit takovou věc, jako jsou výuková představení Hudebního divadla dětem. Rádi spolupracujeme s nadšenými lidmi, kteří do své práce dávají snad víc než maximum. Představení Michaely Novozámské jsou pověstná, věřím, že trutnovští školáci budou nadšení, všechny srdečně zveme,” komentuje plánovanou kulturní akci Martina Šoupalová ze společnosti ComGate.

Zváni jsou učitelé i rodiče

Za pomoci koncertů a hudebních pohádek rozvíjí Michaela Novozámská se svými kolegy dětské duše už víc než 15 let. Koncerty jsou nástrojem, jak školáky naučit něco nového netradiční formou, a proto si je oblíbili i samotní pedagogové. Představení se tedy určitě neodehrají jen pro nejmenší. Vyrazit za pohádkovou písničkou mohou s dětmi maminky na mateřské nebo třeba prarodiče.

„Rádi podporujeme takové aktivity, kterým fandí i naši zaměstnanci. Máme mezi operátory mnoho maminek a snažíme se tak hodně orientovat na projekty, které jsou tu právě pro děti,” komentuje nadcházející představení Hudebního divadla dětem Zdenka Kroutilová z trutnovského call centra ComGate.

Koncert Hudebního divadla se za partnerské podpory uskutečnil už ve Žďáře nad Sázavou, další představení se vždy dopoledne odehrají v Turnově, Jičíně, Chocni, Jaroměři nebo Hradci Králové. Navštívit ho mohou nejen školy, ale kdokoliv, kdo má chuť se s dětmi odreagovat, pobavit a nechat je se příjemným a novým způsobem učit a rozvíjet. Pro více informací stačí sledovat webové stránky Hudebního divadla dětem: www.divadlodetem.cz.

Detail a termíny představení: http://uffo.cz/program/porady/2016/10/postavim-si-domecek/

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama