reklama 

Na Krakonošově náměstí začne Trutnovský den pro rodinu

18.5.2017  •  Aktuality  • 
čtenost 1243

Trutnov – „Smyslem akce je oslavit Den rodiny. Organizace budou prezentovat a propagovat své služby i aktivity široké trutnovské veřejnosti,“ vysvětlila organizátorka Martina Vágner Dostálová. Trutnovský den pro rodinu se uskuteční zítra od 9 do 17 hodin na Krakonošově náměstí.

Na Krakonošově náměstí začne Trutnovský den pro rodinu

Na místě dojde k setkání těch, kteří  svou činností a aktivitami pomáhají trutnovským občanům, rodinám, dětem, mládeži, sportovcům, ale i jednotlivcům a seniorům. Jde o neziskové a příspěvkové organizace, sociální služby, mateřská centra, klub seniorů a podobně. „Toto je první ročník a organizátoři i my všichni bychom byli rádi, pokud by se Trutnovský den pro rodinu stal každoroční tradicí,“ přeje si Dostálová.

Součástí akce bude bohatý program. Kromě rukodělných dílniček, her a balónků pro děti, bude pro všechny připravena ochutnávka domácích perníčků a koláčů. Mimo to v 11 hodin vypuknou hudební a taneční vystoupení. „Pro 1. ročník Trutnovského dne pro rodinu vyhlašujeme soutěž o logo tohoto významného dne. Soutěže se může účastnit kdokoli. Přineste vámi navržené logo, nebo jej přijďte navrhnout osobně přímo na náměstí. Vítězné logo se stane symbolem Trutnovského dne pro rodinu,“ uvedla organizátorka.  

Kulturní program

11.00 -  REBELSTEAM – rock 'n' roll formace - The Rebels + Rebelky 2
13.30 -  ZUŠ - vystoupení Folklorní skupiny ZHOR Trutnov (na snímku)
14.00 -  REBELSTEAM - Zumba A + Adam a jeho holky
15.30 -  REBELSTEAM - Minirebelky + hip hop - Just Dance Kids
16.00 -  R.U.R. - interaktivní divadlo pro děti v podání Blanky, Jirky, Lucky a dětí

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Milan Lhoták,Miloš Šálek

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama