reklama 

Prázdninový tábor v Sejfech dětem změní a zpestří život

16.5.2017  •  Aktuality  • 
čtenost 697
 •• Komerční sdělení

V dnešní době počítačů a sociálních sítí je složité ty nejmenší přimět k nějaké jiné smysluplné aktivitě. Provozovatelé Lesní plovárny Sejfy u Trutnova se to rozhodli změnit, proto pořádají i v letošním létě dětský tábor plný her, výletů a dalších zajímavých i poučných aktivit.

Prázdninový tábor v Sejfech dětem změní a zpestří život

O děti bude od 3. do 21. července čtyřiadvacet hodin denně pečovat na slovo vzatá táborová vedoucí Jitka Exlová, která se této činnosti jen v Retroparku Sejfy úspěšně věnuje již sedm let a umí si získat srdce dětí, které ji mají rády. Hlavním cílem tábora je, vytvořit dětem od pěti do šestnácti let zábavný, poučný a zajímavý pobyt. „Samozřejmě je důležité, aby byly po celou dobu vytížené a naučily se v dnešní individualistické době společenskému životu,“ řekl organizátor a provozovatel areálu Zdeněk Hloušek.

Součástí táborového dění jsou rozmanité a tvůrčí hry, výlety do okolí, zkrátka, děti jsou stále zaměstnané, což je také smyslem jejich pobytu. „Snažíme se stmelit kolektiv, aby děti hlasu kolektivu naslouchaly, měly zážitky a na tábor rády vzpomínaly,“ poznamenal provozovatel.

Podle něj jsou tyto faktory zásadní. „Domnívám se, že dnes dětem v jejich životě chybí pestrost. Některé z nich jsou například zvyklé dělat jenom něco, nebo mají stereotypní stravovací návyky. Tady dělají všechno, co ostatní a také všechno jedí. V našem táboře, kde panuje báječná atmosféra, se jejich život zpestří a proměníme je v hravé děti. Tábor má pro ně velký význam a odnesou si z něho hodně dobrého,“ vysvětlil Hloušek. Jak nám provozovatel řekl, stravování je zajištěno v hlavní budově a co je důležité, tak umějí stravu přizpůsobit alergiím i různým dietám. Pitný režim mají děti k dispozici po celý den.

Provozovatelé Lesní plovárny Sejfy u Trutnova jsou přesvědčení, že tábor je umístěn v ideálním a bezpečném prostředí v přírodě. V areálu je koupaliště, jsou zde velké možnosti k sportovnímu a zábavnému vyžití, kromě toho okolí s lesy vybízí k výletům doprovázeným zajímavými hrami, o které se stará zkušená vedoucí s kolektivem. Letní tábor u nás děti baví a při loučení i slzy tečou, takže se rády zase vracejí.

PR

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama