reklama 

Laserová epilace v salonu Reharelax: konec chloupků a dokonale hladká pleť

11.1.2017  •  Aktuality  • 
čtenost 1859
 •• Komerční sdělení

Toužíte po dokonalé a hladké pleti bez chloupků? Není nic jednoduššího než zavítat do ulice 5. května 423 ve Svobodě nad Úpou. Právě tam sídlí relaxačně - rehabilitační studio Reharelax, které vede diplomovaná fyzioterapeutka Lenka Gécová. Pokud tedy ženy a dnes i mnozí muži chtějí odstranit esteticky nežádoucí chloupky, mohou se podrobit laserové epilaci, která je vhodná i z hygienického hlediska.

Laserová epilace v salonu Reharelax: konec chloupků a dokonale hladká pleť

V celém trutnovském regionu jsou pouze dvě místa, kde se laserová epilace provádí. Jedním z nich je studio Reharelax, kde je přístup ke každému klientovi vždy osobní a individuální. Lenka Gécová, která se této činnosti věnuje už třetím rokem, absolvovala několik školení zaměřených na laserovou epilaci, mimo jiné i u výrobce laseru, jež používá, firmy Primelase, jehož školitelé přijeli až ze Španělska.

Zatímco při holení žiletkou, používání depilačních krémů, vytrhávání chloupků pinzetou, epilátory či voskem, se v 80 procentech případů  objevují nepříjemné reakce, například zarudnutí, pupínky a zarostlé chloupky a výsledný efekt je jen krátkodobý, laserová epilace představuje jediný způsob, jak téměř bezbolestně zredukovat růst chloupků trvale!

„Laserová epilace v principu znamená vedení laserového paprsku chloupkem do vlasové cibulky, kde se přemění energie laseru na teplo, které cibulku zničí. Laserový paprsek je vázán na pigment chloupku - melanin, čímž je zaručeno, že nedojde k poškození okolní tkáně. Při laserové epilaci lze ovšem zasáhnout pouze chloupky v růstové fázi,“ vysvětlila fyzioterapeutka.

Zákrok je nutné opakovat čtyřikrát až sedmkrát, aby byly postupně zasaženy všechny cibulky. Intervaly mezi zákroky jsou v rozmezí čtyři až šest týdnů. Nejlepších výsledků je dosaženo u chloupků tmavých, méně u velmi jemných světlých chloupků. Čtyři až šest týdnů před zákrokem se nesmí chloupky vytrhávat pinzetou nebo voskem, aby nedošlo k poškození cibulky.

Těsně před ošetřením je potřeba chloupky oholit tak, aby v den zákroku byly vyrostlé maximálně půl milimetru. „V den ošetření nepoužívejte na epilovanou oblast krémy, make-up, deodorant či antiperspirant,“ upozorňuje Lenka Gécová. Při první návštěvě je provedena nejprve analýza pleti a ochlupení. Terapie se provádí pomocí nejmodernějšího velmi výkonného diodového laseru Primelase vybaveného chlazením, který je určen pro všechny typy kůže. Terapie trvá několik minut při ošetření menších ploch těla, okolo 30 minut u větších ploch a při epilaci celých nohou včetně třísel asi hodinu.

„Chloupek na ošetřeném místě bude postupně odrůstat, až za několik dnů zcela vypadne. Po ošetření může být místo několik hodin lehce zarudlé a chvilkově i mírně oteklé. Nevystavujte ošetřovanou část těla slunci ani soláriu po dobu čtyř týdnů po zákroku,“ dodává fyzioterapeutka studia Reharelax. Pokud máte tedy estetické potíže s chloupky, neváhejte a navštivte studio Reharelax, kde vám rádi pomohou i poradí.

Více najdete na www.reharelax.cz

PR
Foto: archiv
studia Reharelax 

 

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama