reklama 

Senioři uslyší, proč už firma Kasper nesponzoruje Společenské centrum Uffo

10.1.2017  •  Aktuality  • 
čtenost 2171
 • komentářů 1

Trutnov – V malém sále městského úřadu se zítra od 15 hodin koná další schůze Klubu seniorů. Tentokrát bude mít velmi aktuální nádech. Hostem schůze bude totiž známý trutnovský podnikatel Rudolf Kasper, který podle předsedy klubu Miroslava Šafaříka chce vysvětlit, proč firma Kasper už není generálním partnerem Uffa a proč této kulturní instituci nedá roční příspěvek jeden milion korun.

Senioři uslyší, proč už firma Kasper nesponzoruje Společenské centrum Uffo

„Pozval jsem všechny zastupitele, kteří by mohli na tuto žhavou věc bezprostředně reagovat. Navíc jsem prostřednictvím pana tajemníka městského úřadu Jana Seidla pozval i ředitele Uffa Libora Kasíka, aby se k celé věci také vyjádřil. Tak uvidíme, zda přijde,“ řekl nám předseda seniorů Šafařík, který uvedl, že by bylo férové, kdyby se na schůzi sešli oba protagonisté.  O průběhu zítřejšího jednání budeme čtenáře Trutnovinek informovat.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Ilustrační foto: Miloš Šálek

Diskuse

15.1.2017 Michaela Šilingová
Od čtvrtka čekám na slibované informace o průběhu jednání ze schůze Klubu seniorů a stále nic. Dočkám se? Nebo, že by to dopadlo tak, že to není někomu po chuti a nic se zveřejňovat nebude?!!!

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama