reklama 

Vánoční kamion na parkovišti u Alberta si nenechaly ujít tisíce lidí

27.11.2017  •  Aktuality  • 
čtenost 4814
 • komentářů 1

Trutnov - V neděli se na Krakonošově náměstí slavnostně rozsvítí vánoční strom, a přestože centrum města kvůli této události bývá každý rok zaplněné, rozhodně se tam nesejde tolik lidí, co v pondělní podvečer dorazilo na parkoviště k supermarketu Albert. Kvůli čemu tam vypuklo davové šílenství? Ne, sleva na máslo to nebyla! Ale přijel jeden kamion. Vánoční kamion Coca-Cola.

Vánoční kamion na parkovišti u Alberta si nenechaly ujít tisíce lidí

„Vánoce jsou tady! Vánoce jsou tady! Coca-Colu si vychutnej…“ Asi každý z nás slyšel v televizi tuto reklamní znělku, která doprovází červený kamion s nádherným osvětlením a obrázkem Santy Clause na jeho cestách. Už osmnáct let ale jako posel Vánoc (a výborný marketingový poutač) vyjíždí tento tahač také na turné napříč naší republikou. Jeho druhou letošní zastávkou z celkových patnácti se stalo právě naše město.

Kamion do Trutnova dorazil už včera v noci a zůstával stát u supermarketu, odkud pak dnes po třetí hodině odjel na jednu z místních benzínek. Očekávaný příjezd zpět na parkoviště, kde mezitím probíhal menší doprovodný program, se udál šest minut před půl pátou. Kamion si nejdříve najel k obchodu a potom zacouval na předem vyhrazené místo.

 

A čekalo se na okamžik, až se na přívěsu odklopí boční stěna. Za tou byla naaranžovaná místnost Santy Clause. Ten chvilku poté vstoupil do kamionu také a uvelebil se v křesle, kam si mu děti chodily sedat na klín a nechaly se s ním fotit. Jestliže nejmenší návštěvníci akce z kamionu žasly, někteří řidiči aut v ucpaných ulicích šíleli z toho, co se děje.

Příjezd kamionu jsme vysílali živě na našem facebooku. Podívat se můžete ZDE! A z diskuze tam jsme vytáhli několik příspěvků…

Renča Peterková
Já bych chtěla Ježíška a ne Santu.

Johny Grasshoper
Ovce.

Mirek Jero
Ty vole, kdyby ty děti radši vzali do cukrárny, udělaj líp… ten svět už jde fakt do ha*zlu.

Lenka Vaněčková
Mám 10letého syna a chce se podívat na ten kamion. Co je na tom tak špatného? Asi nemáte děti, že?

Anderka Šormová
Dostanu se na nákup vůbec?

Lada Engová
A tohle má být symbol českých Vánoc? Coca-Cola kamion a americkej Santa? Lidi, vzpamatujte se!

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
foto: Miloš Šálek

Diskuse

28.11.2017 Helena Hořínková
Před dvěma lety jsem tohle zažila se svým synem ve Dvoře Králové. Sice kolony po městě byly taky a velký, ale tlačenice na náměstí o trochu, ale opravdu jen o trochu menší... Je to fenomén, je to událost a je to hlavně vidět o reklamní přestávce během Vánoc v telce..

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama