reklama 

Úklid Fabriky vstoupí do druhého kola, přijďte přiložit ruku k dílu

26.10.2017  •  Aktuality  • 
čtenost 1759

Trutnov – Po nedávném Dni otevřených dveří a první etapě úklidu industriální památky Fabrika v Horním Maršově – Temném Dole, v sobotu od osmi hodin vypukne další úklid prostor bývalé Dixovy brusírny, kde se v minulosti zpracovávalo dřevo pro výrobu papíru.

Úklid Fabriky vstoupí do druhého kola, přijďte přiložit ruku k dílu

Oživování Fabriky je již úspěšně v procesu! První úklid je za námi, první kontejnery jsou odvezeny a první dobrovolníci již přišli, ale to nestačí. Proto potřebujeme pomoc znovu,“ vyzývá dobrovolníky František Jelínek, z kulturního a vědeckého spolku Fabrika – Temný Důl. Ten uvedl, že se při sobotním veřejně-dobrovolnickém úklidu Fabriky bude uklízet, dokud budou síly a kontejnery stačit.

Všichni dobrovolníci budou za svou pracovitost odměněni pitím, jídlem, popřípadě noclehem zdarma s tím, že spacák je nutností.  „Abychom přesně věděli, kolik vás bude, tak dobrovolníky prosíme o potvrzení účasti na úklidu formou buď zprávy facebooku Fabrika Temný Důl, nebo mailem na info@fabrikazije.cz. „Moc si toho vážíme a děkujeme za vaši pomoc,“ dodal Jelínek.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Jan Bartoš

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama