reklama 

Absolventi gymnázia to rozjeli na hity legendárních skupin ABBA a Queen

12.3.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 3462

Trutnov - Setkání studentů a absolventů několika generací z Gymnázia Trutnov i dalších přátel školy se uskutečnilo v sobotu večer ve Společenském centru Uffo. A jelikož se jednalo o ples, nemůže tu tedy být řeč o ničem jiném než o absolventském plesu tohoto gymnázia. Letos již s pořadovým číslem 14.

Absolventi gymnázia to rozjeli na hity legendárních skupin ABBA a Queen

Moderátorem večera, který oznamuje konec blížící se trutnovské plesové sezony, byl Tomáš Matuška. Ten, který třeba „rozdává“ miliony při losování Sportky na České televizi. O hudební doprovod k zábavě na parketu se nejdříve postarala kapela Holiday Express, která k běžnému repertoáru přidala, už ale jako ABBA Holiday Revival, také legendární hity této švédské skupiny.

Nesmrtelné songy ale zněly Uffem i nadále, i když se změnilo obsazení na pódiu. Zahrát hostům přijela totiž skupina Prague Queen, a tak v Trutnově ožila vzpomínka na jednoho z nejlepších zpěváků všech dob. Freddie Mercuryho v pražské formaci ztělesňuje Jaroslav Břeský. Osmadvacetiletý rodák z Hořic vystupoval i na oficiální akci pořádané managmentem skupiny Queen k nedožitým 70. narozeninám Freddie Mercuryho ve švýcarském Montreux.

O srandu na plese bylo postaráno i díky fotokoutku Miloše Šálka a samozřejmě nechyběla ani tombola, v níž se dalo vyhrát 550 cen.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
foto: Miloš Šálek

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama