reklama 

TE Connectivity darovalo 100 tisíc korun nemocnici v Trutnově a charitě v Červeném Kostelci

21.3.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 1011
 •• Komerční sdělení

Péče o dlouhodobě nemocné nebo staré lidi je nejen fyzicky a psychicky náročná pro zdravotníky a ošetřovatele, ale i finančně pro zřizovatele. I proto firma TE Connectivity (Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o.) v Trutnově každoročně podporuje peněžním darem několik vybraných zařízení, které pomáhají zdravotně a sociálně hendikepovaným či seniorům.

TE Connectivity darovalo 100 tisíc korun nemocnici v Trutnově a charitě v Červeném Kostelci

Ředitel závodu Petr Pilař, finanční manažer společnosti Zdeněk Kopecký a HR manažerka Romana Shorná předali jménem celé společnosti šek v hodnotě 50 000 korun nejprve primářce Oddělení klinické a radiační onkologie v místní nemocnici Miloslavě Vaculíkové a jejím kolegyním, poté i ekonomickému řediteli Oblastní charity v Červeném Kostelci Martinu Fišerovi. K předání šeků došlo během společného setkání, které proběhlo v pondělí 12. února v prostorách firmy.

Nové vybavení i zachování péče o těžce nemocné

Darované prostředky využijí obě organizace různě. Na onkologické oddělení přibude nové vybavení do příjmové a paliativní ambulance, které pomůže zkvalitnit, a hlavně usnadnit zdravotníkům péči o onkologicky nemocné pacienty. V Oblastní charitě v Červeném Kostelci (www.ochck.cz/dekujemezapomoc) je zase využijí hlavně na pokračování poskytování zdravotní péče a pomoci těžce nemocným a umírajícím lidem a jejich rodinám.

Samotné setkání všech zúčastněných proběhlo ve velmi příjemném duchu. Pro všechny bylo toto setkání a povídání si o práci obou institucí zvláštní zkušeností. Slyšet o náročnosti péče o vážně nemocné a staré lidi donutí každého se na chvíli zastavit a uvědomit si i jiné aspekty života, než je jenom současný hektický způsob života. I kvůli tomu společnost plánuje v podpoře podobných organizací pokračovat i nadále.

Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o.
Komenského 821, 541 01 Trutnov
Kolmá 467, Poříčí, 541 03 Trutnov
www.te.com

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama