reklama 

Continental Trutnov sportuje!

19.4.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 1042

Zdraví našich zaměstnanců je pro nás vždy na prvním místě a ruku v ruce se zdravím jde také sport a sportovní aktivity. Continental podporuje zaměstnance ve sportovních aktivitách například i formou benefitů. Tento benefitový program mohou zaměstnanci využít na spoustu sportovních aktivit. Koupit si permanentku do „fitka“, permanentku na lyže nebo třeba masáž po sportovním výkonu.

Continental Trutnov sportuje!

Uplatnění u nás nalezne opravdu každý. Nejvíce od jara do podzimu si u nás přijdou na své cyklisté. Každý, kdo přijede do práce na kole, dostane razítko na kartu cyklisty. Kdo takto nasbírá 15 razítek do své karty cyklisty, dostane zaslouženou finanční odměnu do svého benefitového účtu.

Dále také v naší společnosti probíhá hodně více či méně organizovaných sportovních aktivit. Oblíbeným sportem v naší společnosti je fotbal, a to nejen u mužů, ale také u žen. Ženský fotbalový tým je velice úspěšný i na mezinárodní úrovni. Společně s kolegyněmi z adršpašského závodu jsou jediným týmem v České republice a v roce 2016 vybojovaly na „Conti“ mistrovství Evropy třetí místo, což byl pro naše fotbalistky velký úspěch.

Oblíbený je u nás fotbal i mezi muži. Nezáleží, na jaké pozici pracujete, na hřišti se společně potkávají zaměstnanci napříč všemi odděleními a výrobou. V zimě, kdy nejde využít venkovních fotbalových hřišť, spolu muži bojují ve florbalu. Naši fotbalisti také plánují uspořádat turnaj, ve kterém vyzvou fotbalisty z ostatních firem.

Mezi další sportovní aktivity patří každoroční ContiOpen. Nezáleží, zda tenis hrajete závodně nebo si pouze občas jdete zapinkat, vítáni jsou hráči všech úrovní. Pokud tenis nehrajete vůbec, zaměstnanci se paralelně zabaví i při jiných portech. Akce je vždy zakončena příjemným posezením, na které jsou vítáni i kamarádi nebo rodinní příslušníci.

Kromě organizovaných akcí probíhá také mnoho spontánních akcí. Každé pondělí v podvečer naši zaměstnanci vyráží z Trutnova na výlet přes Černou horu do Pece pod Sněžkou. Přidat se k této skupince nadšenců může kdokoliv, těchto výletů se také pravidelně účastní pan ředitel Lukáš Rosůlek. Za zmínku dále také stojí každoroční sjíždění českých řek nebo početné běžecké skupinky.

Sportování je v Continentalu velice oblíbené a svoji sportovní aktivitu si vybere každý, buď jako sportovec nebo jako fanoušek a psychická podpora našich sportovců.

Pro Trutnovinky, nadšený sportovec a zaměstnanec společnosti Continental Trutnov, Ing. Tereza Lešková.

Continental Trutnov s.r.o.
Volanovská 518, 541 01 Trutnov
www.continental-kariera.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama