reklama 

Hásek, Jansová, Sauer: rada kraje jmenovala ředitele středních škol

17.4.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 2527
 • komentářů 1

Jak už jsme čtenáře Trutnovinek informovali, v souvislosti s tak zvanou optimalizací sítě krajského školství čekají od 1. července některé střední školy a odborná učiliště v kraji sloučení. To se zásadním způsobem dotkne také několika vzdělávacích zařízení v Trutnově. Nyní radní s účinností jmenovali nové ředitele středních škol.

Hásek, Jansová, Sauer: rada kraje jmenovala ředitele středních škol

Rozhodnutím krajského zastupitelstva budou sloučeny Obchodní akademie Trutnov a Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Trutnov. Vznikne tak Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie. Jejím ředitele byl nyní k 1. srpnu jmenován nynější šéf „zdrávky“ Roman Hásek, který jediným uchazečem na tento post (horní foto).


Tuto Střední školí gastronomie a služeb Trutnov povede ředitelka Petra Jansová.

Splynou také Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trutnov se Střední školou hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují a nově se bude jmenovat Střední škola gastronomie a služeb se sídlem v Trutnově. Na funkci ředitele byli dva uchazeči. Do vedení školy byla jako ředitelka k 1. červenci vybrána Petra Jansová. Staronovým ředitelem Střední průmyslové školy Trutnov byl opět jmenován Vladislav Sauer.


V čele trutnovské průmyslovky jako ředitel zůstává Vladislav Sauer.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek


Diskuse

17.4.2018 Josef Janický st.
Kéž by to na obchodní akademii bez vlastního ředitele nedopadlo jako : https://www.seznamzpravy.cz/clanek/skola-priznala-ze-pokazila-prijimacky-deti-musi-na-matematiku-znovu-45372?dop-ab-variant=&seq-no=3&source=hp

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama