reklama 

Průjezd osobních aut zakázán! Důvod: Oprava mostu v Krkonošské ulici

6.4.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 3246

Průjezd Krkonošskou ulicí od průmyslové zóny ve směru do centra Trutnova je ode dneška pro osobní automobily zakázán. Trutnovinkám to dnes oznámila policejní mluvčí Šárka Pižlová. „Důvodem tohoto omezení je pokračování opravy mostu v Krkonošské ulici, která si vyžádá částečnou uzavírku,“ uvedla.

Průjezd osobních aut zakázán! Důvod: Oprava mostu v Krkonošské ulici

Pro osobní auta vede objízdná trasa přes Skřivánčí ulici kolem bývalého Horalu a pak dále po Horské ulici. „Alternativně lze při příjezdu od Mladých Buků využít do centra v Horním Starém Městě průjezd Vlčickou ulicí směrem na Horskou ulici,“ upřesnila.

V této souvislosti upozornila, že vzhledem k blízkosti „kruháku“ na náměstí Svobody u marketu Albert a k zabránění jeho zablokování, je preferován výjezd z Trutnova do průmyslové zóny pro všechny automobily.

„Z opačného směru je tedy nutné snížit intenzitu provozu osobních aut a ponechání průjezdu jen pro nákladní vozidla a autobusy,“ dodala mluvčí. Důvodem je podle ní, aby se zabránilo poškozování zrekonstruované Skřivánčí ulice a uvíznutí vyšší automobilů pod mostem v Horské ulici.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Jan Bartoš

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama