reklama 

Se zvířátky pro zvířátka aneb Dětský den na Dolcích

31.5.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 1100

Celodenní zábavný program pro děti je připravený na neděli v rekreačním areálu Dolce. V kempu se od 11 do 16 hodin uskuteční tradiční dětský den, který je letos věnovaný na pomoc trutnovskému útulku.

Se zvířátky pro zvířátka aneb Dětský den na Dolcích

„Můžete se těšit například na již tradiční stezku s úkoly, loutkové divadlo, ukázku agility a dog dancing. Budou tu s námi majestátní ptáci - dravci  i trutnovští hasiči. Nebudou chybět obří bubliny a DJ s disco nebo třeba malování na obličej,“ prozrazuje Lucie Prokopová z rekreačního areálu Dolce.

Ten akci pořádá ve spolupráci s městským útulkem v Trutnově a Rodinnými pasy. V jejich stánku se také můžete bavit celý den, dále můžete ochutnat cukrovou vatu nebo si zablbnout ve skákacím hradu či v obřích nafukovacích koulích.

Vstupné na zvířecí stezku s úkoly bude 50 korun a pro držitele rodinných pasů 30 korun. Výtěžek z akce poputuje na pomoc trutnovskému útulku, který v kempu bude mít svůj stánek i sběrné místo. Tam můžete přinést granule, konzervy, pamlsky, hračky, misky, kýble, hřebeny, deky, vodítka, obojky, dezinfekce, čistící prostředky, peněžní dary…

(lpr, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: Miloš Šálek

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama