reklama 

Soutěžte o Trutnovského draka! Zviditelníte svou malou firmu

4.5.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 358

Jak jsme již čtenáře informovali, Centrum inovací a podnikání Trutnov (CIPTU), město Trutnov, Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje a Trutnovinky, jako hlavní mediální partner, společně pořádají velkou soutěž pro drobné podnikatele a živnostníky o cenu Trutnovský drak.

Soutěžte o Trutnovského draka! Zviditelníte svou malou firmu

Od včerejšího dne se mohou firmy do 50 zaměstnanců z oblasti Trutnovska prostřednictvím přihlašovacího formuláře zaregistrovat do soutěže v několika kategoriích a hlásit se na: http://www.trutnovskydrak.cz/ Tam také najdou veškeré potřebné a podrobné informace. Kromě toho všechny aktuality budou k dispozici nejen na webu Trutnovský drak, ale také na webu Centra inovací a podnikání Trutnov (CIPTU) i facebooku CIPTU, na webu města a na webu Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

Přihlašování soutěžících budou uzavřena pravděpodobně v prvním červnovém týdnu. Proto neváhejte! Už teď se přihlaste a utkejte se o prestižní cenu Trutnovský drak, která zvýší povědomí o vašem podnikání u široké veřejnosti. Hlavním cílem soutěže je totiž právě zviditelnění se a navázání nových kontaktů.

„Hlavními sponzory a mecenáši se staly velké trutnovské firmy, jejichž majitelé by rádi podpořili růst menších firem a tím i růst ekonomiky v našem městě. Naší vizí je vytvářet společně stabilní podnikatelskou komunitu,“ upozorňují organizátoři klání. 

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama