reklama 

Podpořme opravdu toho, za koho se nebudeme muset stydět

4.1.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 2478
 • komentářů 3
 •• Komerční sdělení

Vážení spoluobčané, členové ODS, voliči… Věřím, že jste strávili příjemné vánoční svátky plné pohody, radosti a načerpání nových sil do roku 2018. Já Vám do něj přeji hlavně hodně zdraví, spokojenosti a správných rozhodnutí.

Podpořme opravdu toho, za koho se nebudeme muset stydět

Hned na počátku nového roku jedno rozhodnutí před sebou máme. Blíží se termín mimořádných doplňkových voleb so Senátu za Trutnovsko - náš volební obvod č. 39.

Rád bych v této souvislosti shrnul několik  - z mého pohledu - důležitých skutečností:

  1. Nelze opominout absurdní skutečnost, proč k doplňkovým volbám do senátu za náš obvod dochází – respektive, co lze očekávat od kandidáta, který důvěru svých voličů odměnil tím, že o tento post přišel v důsledku neznalosti zákonů a znehodnotil měrou několika miliónů korun, které musí být zbytečně vynaloženy na tyto nové volby
  2. Jsem přesvědčen, že za Trutnovsko potřebujeme do senátu osobnost, která bude bezúhonným, ale také zkušeným a úspěšným člověkem – politikem. Osobnost, která dobře zná specifika, historii a aktuální problémy regionu, podílí se na jejich řešení a aktivně pomáhá rozvoji našeho obvodu.
  3. Na kandidátce pro doplňkové senátní volby se sešlo 9 kandidátů – téměř každá z velkých politických stran vyslala do boje o senátorské křeslo svého zástupce. Za sebe jako občana Trutnovska, starostu Trutnova, ale také za Občanskou demokratickou stranu vyslovuji přesvědčení, že abychom senátorský post za náš volební obvod obsadili člověkem, který si je skutečně vědom toho, jaký úkol přijetím této funkce na sebe bere a odpovědně hájil zájmy svých voličů, je potřeba spojit síly pro opravdu kvalitního kandidáta. Není tedy účelem rozšiřovat stávající řadu kandidátů a tříštit tak síly v možný prospěch zvolení toho nepravého.

ODS nepostavila do voleb svého vlastního kandidáta, ale spolu se stranami ze středopravicového spektra - STAN a TOP09 - se shodla na podpoře pro jediného kandidáta, kterým je dlouholetý starosta města Vrchlabí se zkušenostmi krajského zastupitele Jan Sobotka. Jeho úspěšné působení na pozici starosty v již pátém volebním období a opakované nominace na čelních místech kandidátek  krajských i parlamentních voleb jsou dostatečným potvrzením jeho předpokladů pro to, aby byl nejenom vhodným kandidátem, ale v případě zvolení i pravým senátorem za Trutnovsko.

Závěrem mi dovolte požádat Vás o zralou úvahu, pro jakého kandidáta budete v doplňkových senátních volbách hlasovat – rozhodnout může každý hlas. Podpořme opravdu toho, za koho se nebudeme muset stydět a na koho se budeme moci spolehnout. Pokud jste volili v parlamentních volbách Občanskou demokratickou stranu, přijďte 5. a 6. 1. 2018 podpořit svým hlasem i Jana Sobotku do Senátu.

Ivan Adamec

Diskuse

4.1.2018 Petr Jandera
Dobře načasovaný placený článek. Nebo podplacený článek? Holt peníze zmůžou všechno.
4.1.2018 Petr Jandera
Kdyby alespoň pan kandidát mluvil za sebe jako např. Sovová
6.1.2018 Martin Procházka
Trutnovinky: hlasna trouba radnice.

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama