reklama 

Novodvorský most je v provozu, opravy čekají i Nádražní most

5.8.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 1265

Stačí se zeptat obyvatel Trutnova, do čeho by se mělo ve městě investovat a odpověď bude zřejmá: do chodníků a komunikací. Technické služby tyto hlasy vyslyšely a během léta provedly opravy za více než devět milionů korun.

Novodvorský most je v provozu, opravy čekají i Nádražní most

Rekonstrukcí za 4,5 milionu korun prošel Novodvorský most (horní snímek), který je již opět zprovozněn. Dále byly opraveny parkoviště ve Sněženkové ulici za 847 tisíc a dětské hřiště v Dlouhé ulici za 800 tisíc korun či chodníky v Janáčkově ulici i na Jiráskově náměstí. „V Bohuslavické ulici před zahrádkami jsme opravili komunikaci za téměř dva miliony korun,“ vypočítal Lumír Labík, ředitel Technických služeb.


Oprav se dočká Nádražní most.

Další opravy jsou naplánovány na podzim. Podle Labíka jsou připraveny projekty rekonstrukce Nádražního mostu nebo oprava chodníků a veřejného osvětlení v Královédvorské ulici. „Nového povrchu se dočká také úsek komunikace na Úpském nábřeží od kruhového objezdu po křižovatku Novodvorská a chodníky v Horním Starém Městě v ulicích Úpská, Tichá, Kopretinová a Dlouhá,“ dodal ředitel.

(hyš, tz)
hynek@trutnovinky.cz
Foto: archiv města, Hynek Šnajdar  

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama