reklama 

Burgery od Master Burger jsou chutné, kvalitní a vždy čerstvé

9.2.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 2774
 •• Komerční sdělení

Trutnov - Mezi populární a velmi oblíbené pokrmy nepochybně patří burgery. Přestože kolem nich mnohdy panují mýty o nezdravé stravě, gastronomická provozovna Master Burger z Trutnova je spolehlivě vyvrací. Podle majitele Veaceslava Stadnice jeho rodinná firma sází při přípravě burgerů výhradně na čerstvé suroviny.

Burgery od Master Burger jsou chutné, kvalitní a vždy čerstvé

„Jsme přesvědčeni, že bez čerstvých surovin se skvělý burger neobejde. Proto jsou čerstvé suroviny a ingredience do našich provozoven dodávány každý den,“ upozorňuje. Základním předpokladem, dříve než se burger dostane k zákazníkovi, je jeho vyváženost a co největší množství čerstvé zeleniny. Maso dodavatelů pochází z místních a ověřených chovů.  

„V porovnání s fastfoodovými nabídkami je náš burger jednička. Naše nabídka je jednoduchá, chutná, vybere si každý zákazník,“ zve k ochutnání znamenitého burgeru majitel firmy. V nabídce jsou hovězí, kuřecí, rybí, vegetariánské i dětské burgery, nedávnou novinkou je FARMER burger s kozím sýrem. Master Burger volí zásadně kvalitu prověřenou zákazníky.

Samozřejmostí je, že v provozovně, která sídlí nedaleko obchodního řetězce OBI v Obchodní ulici 134 v Trutnově, je jídlo připravováno přímo před zákazníky. „Před svými zákazníky nic neskrýváme. Mají možnost nahlédnout přímo pod ruce našich kuchařů a tím mají přehled o našem jídle,“ upozornil Stadnic. Kromě toho Master Burger zajišťuje on-line objednávky a rozvoz burgerů po Trutnově přímo domů, na party či na pracoviště.

Vzhledem k tomu, že je Master Burger na trhu už šest let, má své vlastní prověřené know-how a technologický koncept, chce se vydat cestou tak zvané franšízy. To je předání a prodej vlastních zkušeností v tomto oboru začínající firmě. „Jsme připraveni pomoci začínajícím provozovnám s rozjezdem podnikání. Naučíme je, jak se to dělá, aby zbytečně neztráceli čas. Zaručujeme, že to pro ně bude výhodné a hlavně efektivní,“ nabízí služby provozovny Master Burger její majitel Veaceslav Stadnic.

O nabídce Master Burger, provozní době či novinkách se lze více dozvědět na: www.masterburger.cz

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek

 

 

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama