reklama 

Městský ples s Leošem Marešem. Ty bláho, to je stavba, reagoval na Uffo

12.2.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 5997

Trutnov - Osmý reprezentační ples města Trutnova v sobotu moderoval Leoš Mareš, zpívala na něm Monika Absolonová, hrála kapela Boom!Band a kouzlil trapnomág Richard Nedvěd. Prestižní společenská událost v Uffu byla, alespoň co se týče z pohledu pozvaných hostů, vrcholem letošní plesové sezóny.

Městský ples s Leošem Marešem. Ty bláho, to je stavba, reagoval na Uffo

„Mám pocit, že jsem tady poprvé, ač mě to přijde úplně neuvěřitelné, protože jsem žil v přesvědčení, že jsem byl v každém městě,“ prozradil nám Leoš Mareš v závěru večera těsně před svým odjezdem.

Možná se čekalo, že městský ples s ním bude větší „vodvaz“, ale známý zpěvák, herec a showman nedorazil do podhůří Krkonoš zcela fit. „Ve středu jsem ulehl a až dnes se mi udělalo poprvé dobře, takže jsem mohl přijet. Já bych teda přijel i tak,“ usmál se nejlépe placený moderátor v Česku.

I přestože cestuje po celém světě a žije si na vysoké noze, zůstal naprosto unešený z Uffa. „Říkám si, ty bláho, to je nádherná stavba, to zázemí pro vystupující a variabilita zdejšího prostoru,“ byl jedenačtyřicetiletý otec dvou synů Matěje a Jakuba nadšený z toho, co viděl. „Kéž by tohle existovalo i v dalších našich městech,“ vyslovil přání.

Trutnovský večer si moderátor oblíbené Ranní show na Evropě 2 užil, protože to pro něj, dle jeho slov, byl i takový malý svátek. Plesových akcí s mikrofonem za rok totiž ve svém programu tolik nemá. „Tak pět šest,“ spočítala rychle celebrita, jejíž přítomnost v sále vyvolávala velký zájem o společnou fotografii. „Teď jdu dolů k šatnám do fotokoutku, kde se můžeme vyfotit,“ hlásil Mareš několikrát z pódia.


A dole pod ním, chvíli předtím než odjel, předával ceny vylosovaným výhercům vstupenek. Hlavní výhrou byl poukaz v hodnotě 12 tisíc korun do cykloprodejny Prolog Bike. A dále si účastníci plesu domů odnesli například vířivku, udírnu či relaxační poukazy.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
foto: Miloš Šálek

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama