reklama 

Festival Obscene Extreme klepe na dveře, policie zvýší dohled

2.7.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 2159

Tradiční Obscene Extreme, již jednadvacátý festival metalové hudby a nevšedních zážitků pro silné nátury, vypukne už zítra ve 13 hodin v areálu Na Bojišti v Trutnově a potrvá až do neděle. Očekává se značný příval návštěvníků, proto policie zvýší dohled přímo na místě a v okolí této události.

Festival Obscene Extreme klepe na dveře, policie zvýší dohled

Na zajištění hladkého průběhu se budou jako každoročně podílet dopravní a pořádkoví policisté i kriminální služba. Hlídky dohlédnou zejména na průjezdnost městskou částí Bojiště a také se zaměří na případné požívání alkoholu i jiných návykových látek u řidičů motorových vozidel. Rovněž budou dohlížet na dodržování veřejného pořádku,“ nastínil policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

V ulicích Královédvorská a Hradecká bude dopravními značkami snížena nejvyšší dovolená rychlost. V blízkosti této lokality je třeba počítat se zvýšeným pohybem osob. Chodci budou mít v těchto místech vymezen koridor pro přesun. „Vzhledem k předpokládanému navýšení dopravy zde bude nutné dbát zvýšené opatrnosti. Zejména pak v nočních hodinách či za snížené viditelnosti,“ upozornil mluvčí.

Policie v této souvislosti žádá nejen řidiče motorových vozidel, ale i chodce o vzájemnou toleranci a respektování pokynů policistů s cílem zajistit maximální bezpečnost v místě konání festivalu. „V průběhu minulých ročníků nedošlo k žádnému vážnějšímu narušení veřejného pořádku,“ dodal Vincenc.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Ilustrační foto: Miloš Šálek

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama