reklama 

Kvůli údržbě čeká Trutnov a okolí týdenní odstávka teplé vody

1.7.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 1522

Kontrola všech primárních i sekundárních rozvodů parovodů a horkovodů, výměníků a dalších zařízení, které v průběhu celého roku zajišťují bezproblémové a bezpečné vytápění i ohřev vody pro všechny zákazníky. To je důvodem přerušení dodávky tepla a teplé vody, která potrvá od pátku 22 hodin do pátku 12. července stejného času.

Kvůli údržbě čeká Trutnov a okolí týdenní odstávka teplé vody

Odstávka se dotkne lokalit, které zastřešuje Elektrárna Poříčí, a to nejen Trutnova, ale také Mladých Buků, Svobody nad Úpou, Horního Maršova, Bohuslavic, Suchovršic, Úpice a Radvanic. Pro Janské Lázně a Pivovar Trutnov je zajištěn provoz záložními zdroji. Podle Jakuba Kutíka, manažera provozní jednotky Východ ČEZ Teplárenská, budou během odstávky zkontrolovány veškeré tepelné napáječe.

„Čekají nás tedy klasické revize a údržbové práce, případně výměny dosluhujících armatur. Kromě toho na parovodu Krkonoše vyměníme sekční armaturu v lokalitě Svoboda nad Úpou. Budou také probíhat potřebné opravy ve výměníkových stanicích a na sekundárních rozvodech,“ doplnil manažer. Odstávka je nutná, protože kontrola a oprava technologických částí jsou za normálního provozu nemožné.                        

(hyš, tz)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: archiv ČEZ

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama