reklama 

Starý Lidl končí a zavírá, novou prodejnu otevřou na začátku příštího roku

14.6.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 3910

Obyvatelé Trutnova, kteří rádi nakupují v Lidlu, mají dnes poslední možnost do této prodejny zavítat. Už od zítřka bude na několik měsíců uzavřena a po demolici objektu na jejím místě vyroste prodejna nová. Podle Marka Homolky z oddělení firemní komunikace tohoto obchodního řetězce se mohou zákazníci těšit na větší a modernější prostory.

Starý Lidl končí a zavírá, novou prodejnu otevřou na začátku příštího roku

Nová prodejna, která by měla být otevřená začátkem příštího roku, se bude od té současné lišit moderním architektonickým pojetím, nově uspořádaným vstupním zádveřím, vzdušným vnitřním prostorem s dostatkem denního světla. Vítanou novinku budou představovat i širší uličky či velký odkládací prostor u pokladen.

Barvy či dřevěné prvky budou sjednocené v dekoru světlého dubu. Součástí prodejny bude pekárna, v nabídce pak budou převažovat čerstvé potraviny. Při stavbě prodejny bude myšleno také na zaměstnance, kteří se mohou těšit na nové zázemí. „Zákazníkům přinese komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,“ uvedla Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl. Budova bude využívat úsporné LED osvětlení.

 

Oproti nynější prodejně má i lepší tepelně izolační vlastnosti a bude používat ekologické chladicí technologií.
Součástí prodejny bude také parkoviště. Všechna parkovací místa budou proto rozšířena ze současných 2,50 na 2,70 metru. Několik z nich bude speciálně vyčleněno pro rodiny s dětmi. Po dobu výstavby mohou zákazníci využívat prodejny Lidl ve Vrchlabí, Náchodě či Jaroměři.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama