reklama 

Zpěvák Marek Ztracený se stal patronem Krkonošské pivní stezky

18.7.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 1022

Známý český zpěvák a skladatel Marek Ztracený se stal patronem unikátní Krkonošské pivní stezky, která letos 1. června zahájila již svoji šestou sezonu.

Zpěvák Marek Ztracený se stal patronem Krkonošské pivní stezky

Krkonošská pivní stezka svým návštěvníkům nabízí horskou túru v délce zhruba třiceti kilometrů, na které mohou na čtyřech zastávkách ochutnat piva z pěti lokálních minipivovarů (Pecký pivovar, pivovar Trautenberk, minipivovar Fries, pivovar Hendrych a minipivovar Krkonošský medvěd).

V první polovině července Marek Ztracený celou stezku osobně absolvoval, ochutnal všechna piva a společně s moderátorem Petrem Ticháčkem a duchovním otcem Krkonošské pivní stezky Karlem Polívkou natočil video, ve kterém celou trasu detailně představuje. Video bude veřejnosti prezentováno v nejbližších dnech.

„Byl to pro mě veliký zážitek. Prošel jsem se krásnou krkonošskou přírodou, zavítal jsem na Sněžku a především ochutnal místní skvělá piva. Věřím, že se sem brzy vrátím a všem mohu vřele návštěvu Krkonošské pivní stezky doporučit,“ uvedl Ztracený.

Zájemci mohou Krkonošskou pivní stezku navštívit do konce září a mohou se zúčastnit i soutěže „Pokud zvládnou na každé zastávce vypít tamní čepované pivo, dostanou do své kartičky razítko. Po obdržení všech pěti razítek každý účastník v cíli získá otvírák jako malý dárek. Vyplněné kartičky pak zamíří do slosování o hodnotné ceny, které proběhne 10. října,“ říká Karel Polívka.

Jiří Štefek
redakce@trutnovinky.cz
foto: Petr Ticháček

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama