reklama 

Lidl čeká demolice. Nový nevyroste do konce roku, ale až v polovině toho příštího

22.5.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 7180
 • komentářů 2

Není žádnou novinkou, že veřejností vyhledávaná prodejna Lidl v Trutnově se bude bourat. Nikoliv však po 26. květnu, jak zástupci tohoto řetězce avizovali v polovině dubna, ale až v červnu. Trutnovinkám to dnes oznámil Marek Homolka z oddělení firemní komunikace Lidlu.

Lidl čeká demolice. Nový nevyroste do konce roku, ale až v polovině toho příštího

„Termín stavby nové prodejny Lidl v Trutnově se z technických důvodů posouvá. Nynější prodejna, na jejímž místě bude postavena nová, bude uzavřena 10. června a potom odstartují práce na novostavbě,“ prozradil Homolka, který zároveň upozornil, že obyvatelé navštěvující tuto prodejnu si v ní budou moci nakoupit naposledy v neděli 9. června.

„Nová prodejna by měla být otevřena v první polovině příštího roku,“ upozornil zástupce Lidlu. Řetezec hodlá na tomto místě postavit větší a modernější prodejnu. „Ta bude zároveň šetrná k životnímu prostředí,“ uvedla Miloslava Turková z oddělení firemní komunikace. Kromě toho by mělo dojít k rozšíření parkoviště. „Pro tento účel využijeme v současnosti volný prostor v Polské ulici,“ dodala Holá.

Lidl v této souvislosti slibuje, že nová prodejna by měla na první pohled zaujmout moderním architektonickým pojetím a vnitřním uspořádáním navrženým tak, aby zákazníkům přineslo komfortní nakupování od začátku do konce. Tím jsou myšleny zejména širší uličky mezi regály, prostornější odkládací prostor za pokladnami i větší nabídka čerstvých potravin a pečiva.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Ilustrační foto

Diskuse

22.5.2019 Ludmila Romančáková
nemělo by tam chybět WC
23.5.2019 Petr Klíma
Jak uveřejnit inzerát.Dík.K.P.

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama