reklama 

YogFest hor, oslava jógy se blíží

17.5.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 430
 •• Komerční sdělení

Jógová praxe má neuvěřitelnou šířku. Od fyzického cvičení, které je pro nás na Západě nejsnadněji uchopitelné, až po zkoumání emocionální a mentální krajiny.

YogFest hor, oslava jógy se blíží

Do jógové praxe patří i zpívání manter, které zvládne každý i nepěvec, vysypávání a rozprašování janter či poslech meditativních skladeb na původní indické nástroje.

Jógu mohou praktikovat všichni bez rozdílu věku či fyzické kondice. Z jógové praxe na festivalu mohou benefitovat i specifické skupiny jako jsou těhotné, tak senioři i děti.

Filosofie jógy zase nabízí přístupy k tématům, které v některé části života řeší každý z nás. Ať už je to práce s emocemi, nalézání rovnováhy či práce se smrtí. Také nás učí, jak jednat v režimu daru - práce pro společnost - vydělávání peněz.

V podhůří Krkonoš si budete moci toto vše vyzkoušet na YogFestu hor v Trutnově 15. června, kde se na vás budou těšit profesionální učitelé jógy, originální a zkušení řečníci i umělci.

Organizátoři v čele s Ilonou Limberskou a Veronikou Tomko podpoří vaši vlastní praxí podložkou zdarma ke každé vstupence.

Z každé prodané celofestivalové vstupenky bude 5 % věnováno Charitě Trutnov na profesionální dávkovač léků pro umírající, aby mohli důstojně zemřít v domácím prostředí.

Ponořte se s námi do zajímavého světa jógy - každý si najde svou hloubku ponoru.

www.yogfesthor.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama