reklama 

Lidl chce otevřít už v pondělí 16. prosince. Místa na parkovišti budou širší, slibuje

22.11.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 8844
 • komentářů 2

Nová prodejna Lidlu v Trutnově bude otevřená ještě před Vánoci. Bude modernější, prostornější, šetrnější k životnímu prostředí a vstřícnější vůči zákazníkům. Oznámila to mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Lidl chce otevřít už v pondělí 16. prosince. Místa na parkovišti budou širší, slibuje

„Termín otevření nové prodejny je naplánován na 16. prosince 2019,“ potvrdila.

Nová prodejna vzniká od června na místě původní prodejny v Polské ulici. Liší se moderním architektonickým pojetím, nově uspořádaným vstupním zádveřím, vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla. „Vítanou novinku budou představovat i široké uličky či velký odkládací prostor u pokladen. Příjemný pocit z nákupu pak umocní zvolené barvy či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Součástí prodejny bude pekárna, v nabídce pak budou převažovat čerstvé potraviny,“ upřesnila mluvčí.

Nové zázemí budou mít u zaměstnanci. Budova má být výrazně šetrná k životnímu prostředí. Bude využívat úsporné a zároveň příjemné LED osvětlení, má i lepší tepelně izolační vlastnosti. Nové je také podlahové topení a chlazení, přičemž se budou používat ekologické chladicí technologie. To vše se projeví v nízké energetické náročnosti prodejny.

Kapacita parkoviště bude čítat 147 parkovacích míst. „Všechna parkovací místa budou rozšířena z původních 2,50 na 2,70 metru. Několik z nich bude speciálně vyčleněno pro rodiny s dětmi,“ dodala mluvčí Lidlu Zuzana Holá.

(pac, tz-ho)
pavel@trutnovinky.cz

Diskuse

22.11.2019 Martin Procházka
zni to dobre, cas ukaze pravdu...
22.11.2019 Ludmila Romančáková
na to jestli tam bude WC nikdo nereaguje

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama