reklama 

Portál Trutnovinky navštívilo v říjnu nejvíce čtenářů v historii

5.11.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 325

Chyběl opravdu už jen kousíček a málem poprvé padla čtvrtmilionová hranice. Říjnová návštěvnost webu Trutnovinek se vyšplhala na rekordní číslo 249 068 návštěv, na nichž se podílelo 85 516 uživatelů.

Portál Trutnovinky navštívilo v říjnu nejvíce čtenářů v historii

V roce 2019 tak pokračuje trend rostoucího zájmu čtenářů o zprávy z našeho portálu. Od roku 2014, kdy jsme spustili nový web, jehož statistiku evidujeme prostřednictvím Google Analytics, se poprvé v loňském roce (a to třikrát) podařilo v návštěvnosti dostat nad dvousettisícovou hranici. V letošním roce se tuto metu podařilo překročit každý měsíc! Dosud nejsledovanějšími měsíci byly srpen (247 300) a březen (245 645).

Z říjnových článků na webu upoutaly největší pozornost články z rubriky Krimi - o tragické nehodě nedaleko Hostinného, odhalení pěstírny marihuany na Webrovce a požáru v Continentalu. Nejčtenějším článkem mimo sekci Krimi bylo ohlédnutí za koncertem Karla Gotta v Trutnově, dále pozvánka na Punkovej večírek a reportáž z otevřených hospod na Rýbrcoula.

Nejvíce chodili na naše stránky uživatelé ve věku 25 - 34 let. V poměru pohlaví těsně vedly ženy, které tvořily 50,94 % návštěvníků, mužů bylo 49,06 %. Z České republiky hlásíme 93,83 % přístupů, ze zahraničí se k nám nejvíc brouzdalo z Německa (1,44 %) a USA (1,11 %). Co se týká srovnání počítačů a mobilů, tak nejčastěji lidé přicházeli na Trutnovinky ze svých telefonů 66,60 %, z počítačů 30,16 % a tabletů 3,24 %.

A na závěr ještě jedna dobrá zpráva. Do finále už se blíží práce na našem novém webu, který bychom chtěli spustit začátkem prosince, kdy Trutnovinky oslaví již 14. narozeniny.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama