reklama 

Luxusní auta, která vás nebudou stát víc než milion

4.10.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 1257
 •• Komerční sdělení

Rychlost, vůně benzínu a pocit, když šlápnete na plyn a vystřelíte dopředu jako raketa. Na rychlé a luxusní vozy nepotřebujete vždycky stovky milionů korun. Stačí vám něco kolem 1 milionu. Vybrali jsme pro vás několik modelů, které jsou cenově dostupné a rozhodně si zaslouží vaši pozornost.

Luxusní auta, která vás nebudou stát víc než milion


Dostupné, rychlé, nádherné a hlavně vaše

Abyste vlastnili krásné a živé auto, nemusíte vydělávat statisíce měsíčně. Fantastické modely od nejlepších automobilek seženete i do jednoho milionu korun. Máte něco našetřeno, ale není to dost?

Půjčka na cokoliv od MONETA Money Bank by vám mohla pomoct. Půjčit si můžete až 800 000 Kč, výši splátek si určíte sami a peníze získáte rychlostí blesku. Podívejte se, jaké krasavce můžete vlastnit.

Honda Civic Type R - nikdo už vám neujede

S tímhle sporťákem od Hondy vám na silnici jen tak někdo neujede. Pod kapotou najdete 320 koní, zatáčky říznete jako nic a jízdu si opravdu užijete. Honda Civic Type R je nejrychlejší sériově vyráběné vozidlo, které má pohon na přední kola. Jakmile stisknete ono kouzelné „R“, Honda změní chování celého vozu. Upraví se točivý moment, citlivost řízení i tlumičů. Celé auto má naprosto nádherný a odzbrojující design a to nejlepší - pořídíte ho už od 929 900 Kč.

Golf R - kvalita a přesnost na prvním místě

Nový model z koncernu Volkswagen je rychlejší a silnější než kdykoli předtím. Pokud si chcete užít sportovní jízdu, pak je Golf R to pravé pro vás. Auto si nakonfigurujete podle svého vkusu, na první pohled vás ale rozhodně zaujme sportovní podvozek a LED světlomety. Na přání si můžete do auta nechat dát pohon na všechna čtyři kola a nepřekvapí vás ani nerovný povrch nebo mokrá vozovka. Sportovní Golf R koupíte už od 1 126 900 Kč.

Ford Focus RS - rychlost a prostor

Auto ověšené už čtyřmi tituly a vítěz novinářské soutěže Auto roku 2019. Celý vůz má fantastický sportovní vzhled, ale zároveň v něm najdete víc než jen potěšení z živé jízdy. Ford Focus RS v sobě totiž kombinuje prvky sportovní jízdy s úsporným motorem, který vám maximálně pomůže snížit spotřebu paliva. Kromě toho dáte do úložného prostoru prakticky cokoli. Model RS získáte za necelý milion.

Renault Megane R.S. - sršeň na cestách

Sportovní Renault Megane R.S. koupíte už od 700 tisíc korun. Zaujme vás hlavně originální žlutou nebo oranžovou barvou, která mu dodává vzhled ještě většího sršně. Auto se vám ale rozhodně bude líbit i v interiéru. Černá barva s červenými prvky ve vás rozhodně vzbudí touhu po rychlejší a živější jízdě. Vybrat si můžete mezi automatickou nebo manuální převodovkou a když na to pořádně šlápnete, projedete se rychlostí až 260 km/h.

PR

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama