reklama 

Martina testuje za vás, vozy jí půjčuje Autostyl

11.10.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 2062
 •• Komerční sdělení

Není nad vlastní zkušenost, říká se. Kdo si ale může otestovat třeba deset aut? Kdo má možnost vyrazit v různých vozech na nákupy, projet se v horách, posadit do nich děti? Bylo by jistě fajn vybírat nové auto na základě vlastních zkušeností. Ne vždy je to ale možné. V takových případech se hodí mít dost informací z první ruky. Proto trutnovský Autostyl rozjel na podzim projekt #testovanozivotem.

Martina testuje za vás, vozy jí půjčuje Autostyl

Autorizovaný prodejce nových vozů Škoda, Peugeot a Toyota se vydal trochu neobvyklou cestou. Každý měsíc nechá několik automobilů otestovat přímo v provozu. Mladou ženou, maminkou dvou kluků a trutnovskou rodačkou, která řídí od svých 18 let a nelekne se rodinného ani sportovního vozu. Martina Seidl bude zkrátka testovat životem. A své cesty a zážitky sdílet na Facebooku a Instagramu Autostylu.

„Být, nadneseně řečeno, tváří Autostylu, je pro mě velká radost. Můžu se na vlastní kůži přesvědčit, co všechno běžný řidič v autě ocení, nebo odhalit, co ho naopak může štvát. Vyzkouším, jak se do kufru vejde kočárek i s nákupem, prověřím dostupnost izofixu, osahám si řízení. Mé pozornosti samozřejmě ale neujde ani spotřeba auta, bezpečnostní prvky nebo design,“ říká Martina.

Pro Autostyl jde o první spolupráci takového druhu, unikátně ji zahájil v září 2019, a to bez časového omezení. Společnost s dlouhou tradicí v prodeji aut, jejich autorizovaném servisu, operačním leasingu a mnoha dalších službách si slibuje, že díky ní získá každý řidič dostatek informací o každém z testovaných vozů. A nepůjde o suchá data z technické specifikace, ale reálné poznatky skutečné osoby.

Martina Seidl bude vybraný vůz testovat dva až tři týdny v rámci každodenních povinností, ale i cest za zábavou. S dětmi, manželem, se psem, sama. V takových situacích, jaké jí život připraví. Právě proto je bude se svým smyslem pro psaný text a obrazovou kompozici slovem i obrazem dokumentovat pod hashtagem #testovanozivotem.

Co všechno za volanty aut z Autostylu prožije, můžete sledovat i vy. Přidejte se k fanouškům skutečné řidičky. Na sociálních sítích vám bude tak blízko, že se jí můžete v souvislosti s testovaným autem rovnou na cokoli zeptat. Testuje je totiž životem na Facebooku @autostyltrutnov a na Instagramu autostyl_trutnov pod #testovanozivotem.

AUTOSTYL a. s.
Horská 579

541 01 Trutnov
www.autostyl.eu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama