reklama 

Alvazo už vítá hosty, láká je nejen na středomořskou kuchyni

16.8.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 4529
 •• Komerční sdělení

Místo, kde se snoubí příjemný interiér s dobrým jídlem. Již týden v Trutnově funguje nový grill & restaurant Alvazo. Na talíři si pochutnáte na kvalitních steacích a grilovaných masech připravovaných dle tradiční receptury, ale také na čerstvých rybách a mořských plodech či dalších zajímavých pokrmech.

Alvazo už vítá hosty, láká je nejen na středomořskou kuchyni

Alvazo je myšlenkou tří chorvatských kamarádů - bratrů Alfreda a Valentina Laci a Zorana Biliće, kteří se rozhodli chuťové buňky gurmánů pod Krkonošemi uspokojit moderní středomořskou kuchyni, která si zakládá na tom, aby zákazníci měli na talíři vždy čerstvé a lahodné jídlo.

„Děkujeme všem, kteří k nám už dorazili, za důvěru, za návštěvu, ale také hlavně za trpělivost. Jsme totiž stále na začátku naší cesty a usilovně pracujeme na tom, abychom vychytali všechny mouchy a nabrali ten správný směr, který jsme si vytyčili,“ říkají v Alvazu.

Jestli jste Alvazo ještě nenavštívili, tak neváhejte a přijďte si užít gastronomický zážitek se vším všudy. Restaurace, která se nachází v blízkosti kruhového objezdu s Rýbrcoulem na hlavním tahu z Trutnova do hor, je otevřena každý den od 10 do 22 hodin, přičemž v pátek a sobotu je provozní doba prodloužena až do půlnoci. V neděli si můžete zajít na oběd či romantickou večeři od 11 do 21 hodin.


Skřivánčí 958, 541 01 Trutnov
tel.: 770 120 057
www.alvazo.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama