reklama 

Autostyl podpořil Středisko volného času novou služební fabií

25.9.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 1114
 •• Komerční sdělení

Společnost Autostyl včera předala Středisku volného času v Trutnově nové služební auto - stříbrnou Škodu Fabia v provedení combi.

Autostyl podpořil Středisko volného času novou služební fabií

Michal Vaněk z firmy Autostyl předal řediteli Střediska volného času Josefu Kholovi klíčky od nového vozu

Trutnovská firma, dlouhá léta známá vysoce kvalitními službami pro motoristy, se stala partnerem střediska teprve nedávno. Právě v době, kdy se volnočasové aktivity pro děti a mládež přesunuly do zřejmě nejmodernějšího zařízení svého druhu v Česku. „Středisko budí zájem veřejnosti, přitahuje pozornost, dokáže přilákat spoustu dětí. Je to velmi prospěšná činnost. Rádi jsme využili nabídku střediska k partnerství,“ prohlásil majitel společnosti Autostyl Jan Kranát.

Firma je autorizovaným prodejcem značky Škoda, takže bylo nasnadě, co by se mohlo středisku v rámci partnerství hodit - spolehlivý osobní vůz. „Rozhodli jsme se pro vůz Škoda Fabia Combi. Poskytujeme ho středisku na dlouhodobou, čtyřletou zápůjčku. Obsahuje i naše veškeré služby včetně servisu, pojištění a pneuservisu,“ upřesnil Jan Kranát.

Středisko volného času získalo v novém voze důležitého pomocníka. „Novou fabii budeme využívat například pro obchodní jednání, vzdělávací akce a další služební cesty v rámci naší činnosti,“ uvedl ředitel střediska Josef Khol.  

Autostyl navíc fabií přispěl k doplnění základního vozového parku Střediska volného času. „Nyní disponujeme užitkovou dodávkou a osobním autem, což je pro naši činnost dostačující,“ potvrdil Josef Khol.

Trutnovská firma Autostyl působí na trhu již 27 let. Mnohokrát byla oceněna jako Best dealer Škoda v ČR. Je rovněž autorizovaným partnerem Peugeotu a Toyoty. Prodává nové i ojeté vozy, originální díly a příslušenství, provozuje servis a pneuservis. Půjčuje také auta. Dlouhodobě jako hlavní partner podporuje také Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas Uffo.

AUTOSTYL a. s.
Horská 579

541 01 Trutnov
www.autostyl.eu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama