reklama 

Jana Brožková z Trutnova je ve finále soutěže o Nej sestřičku

25.9.2019  •  Aktuality  • 
čtenost 3031

Zdravotní sestra Jana Brožková z trutnovské nemocnice se dostala mezi dvanáct finalistek 11. ročníku soutěž Nej sestřička. Uspěla tak v konkurenci zhruba pěti set přihlášených sester z celé republiky. Vítězku soutěže vyhlásí pořadatelé v sobotu 5. října. O ceně za sympatie hlasuje veřejnost na internetu.

Jana Brožková z Trutnova je ve finále soutěže o Nej sestřičku

Šedesátiletá Jana Brožková patří mezi zkušené a u pacientů velmi oblíbené sestry. „Její úsměv pomáhá léčit pacienty lůžkové části rehabilitačního oddělení,“ napsali o kolegyni na Facebooku její kolegyně z práce.

Při slavnostním večeru v Náchodě bude s dalšími soupeřit hned v několika disciplínách. Kromě úvodního představení se a zodpovězení otázky od poroty, čeká všechny finalistky například módní přehlídka sesterských uniforem i společenských šatů, a rovněž úkol z ošetřovatelství.

Soutěž má za cíl vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného a lidského. „Není o věku a kráse, ale vybírá se nejsympatičtější sestřička, která je odborně a lidsky na výši. A to je velmi cenné,“ vysvětluje ředitel soutěže David Novotný.

Podpořit Janu Brožkovou může i laická veřejnost, a to při internetovém hlasování o cenu za sympatie. Více zde:

Pavel Cajthaml
pavel @trutnovinky.cz
Foto: Nej sestřička

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama