reklama 

Ztracenou ženu, která šla do lesa na borůvky, vypátrali hasiči

29.6.2017  •  Krimi  • 
čtenost 2606

Trutnov – Pátrání po Ivetě Dvořákové z Horního Starého Města, která vyrazila v úterý o půl deváté dopoledne na borůvky do lesa a ztratila se, bylo úspěšné. Tentýž den večer ji vypátrali hasiči se čtyřkolkou z Horního Maršova. „Ženu jsme převezli na ošetření do místní nemocnice a poté domů,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Ztracenou ženu, která šla do lesa na borůvky, vypátrali hasiči

Jednotka hasičů z Horního Maršova krátce po šestnácté hodině vyrazila automobilem a motocyklovou čtyřkolkou k pátrací akci po nezvěstné osobě do trutnovské ulice K Bělidlu. Kromě toho se do pátrání po ženě, která byla už v minulosti pohřešovaná, trpí stavy, kdy upadá do bezvědomí a je v ohrožení života, zapojili také hasiči s dalších čtyř jednotek, policisté i strážníci městské policie.

„Na stezky a cesty je kromě policejních motocyklů nasazena i naše motocyklová čtyřkolka vybavená termokamerou. Další vymezené úseky byly procházeny i psovody horské služby, pohřešovanou ženu však žádná ze skupin promáchaných prudkým bouřkovým lijákem nenachází,“ sdělil nám hasič Tadeáš Hlinka  Při přeskupení pátracích skupin byla pohřešovaná a dezorientovaná žena nalezena osádkou čtyřkolky.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: hasiči Horní Maršov

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama