reklama 

Po autonehodě tři zranění, střet auta se sanitkou, hledají se svědci

2.3.2018  •  Krimi  • 
čtenost 5756

Trutnov – Ke dvěma dopravním nehodám došlo tento týden v trutnovském regionu a policie nyní hledá případné svědky, kteří by pomohli karamboly objasnit. První nehoda se stala už v pondělí o půl sedmé ráno v Rudníku – Javorníku, kde se střetla auta Volkswagen Golf a Škoda Octavia.

Po autonehodě tři zranění, střet auta se sanitkou, hledají se svědci

Řidička Golfu předjížděla v místech, kde je to zakázáno, pak začala brzdit, dostala smyk, auto nezvládla a narazila do Octavie, která vyjela mimo silnici, vrazila do brány, sloupu veřejného osvětlení a převrátila se na střechu. Řidička Volkswagenu vyvázla bez úhony, zatímco dva spolujezdci z Octavie utrpěli těžká a řidička lehké zranění.

Požití alkoholu bylo vyloučeno dechovými zkouškami. „Dopravní policisté hledají řidiče bílého vozidla Škoda Felicia, které přijelo na místo jako první ve směru od Trutnova. Vyzýváme ho, aby nás kontaktoval na linku 158 nebo mail: tu.di@pcr.cz,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Na křižovatce poblíž Základní školy v Dolní Branné se stala dopravní nehoda včera po 15. hodině. Střetl se zde automobil Chevrolet Aveo se sanitkou Volkswagen Transporter. „Řidička Chevroletu, která jela jako první v koloně aut, začala odbočovat vlevo, nedbala opatrnosti a ohrozila řidiče sanitky, který kolonu předjížděl,“ popsala srážku policejní mluvčí.

V době nehody měl sanitní vůz zapnuté světelné výstražné znamení, protože převážel pacienta na ošetření. Při střetu naštěstí nedošlo ke zranění nikoho z účastníků nehody. I v tomto případě hledá policie případné svědky, kteří mohou zavolat na linku 158 nebo využít mail: tu.di@pcr.cz.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Policie ČR

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama