reklama 

V kabinové lanovce lyžaře napadl pěstmi útočník, hledají se svědci

5.3.2018  •  Krimi  • 
čtenost 1744

Trutnov – K incidentu došlo minulý čtvrtek před patnáctou hodinou v kabinové lanovce ve ski areálu Černá Hora v Janských Lázních. Krátce po jeho nástupu do kabiny šestapadesátiletého lyžaře napadl neznámý muž, který ho udeřil pěstmi do obličeje.

V kabinové lanovce lyžaře napadl pěstmi útočník, hledají se svědci

„Napadený lyžař nastupoval do osmimístné kabinky jako poslední. Budoucího útočníka požádal, aby se trochu posunul. Ten vstal, lyžař si sedl a muž ho napadl,“ uvedl policejní mluvčí Šárka Pižlová. Oběť útoku oznámila incident zaměstnance ski areálu. Přivolaní záchranáři ho pak odvezli na ošetření do nemocnice v Trutnově.

Útočník je muž ve věku od 30 do 35 let, silnější, asi 170 centimetrů vysoké postavy. Oblečen  byl do červené zimní bundy a šedé zimní čepice s nápisem. „Z  vyšetřování vyplynulo, že útočníkem nebyl lyžař, ale pouze návštěvník, který zřejmě doprovázel na vrchol Černé Hory svého syna,“ poznamenala mluvčí.

Policisté v této souvislosti hledají svědky, kteří byli přepravováni v době incidentu v kabinové lanovce. Dále žádají veřejnost o pomoc k identifikaci muže v červené bundě a šedé čepici na fotografii. Policistům by to pomohlo k objasnění průběhu celé nešťastné události.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama