reklama 

Automobil na přechodu srazil chodkyni i její nezletilou dceru

12.7.2018  •  Krimi  • 
čtenost 4506

Ke třem dopravním nehodám došlo včera v Trutnově. Dvě se staly v Horské ulici, další v Pražské. V Horské u Penny Marketu srazil osobní automobil Opel chodkyni s nezletilou dcerou. Ta se po střetu zranila a musela být Zdravotnickou záchrannou službou převezena do nemocnice.

Automobil na přechodu srazil chodkyni i její nezletilou dceru

„Ke střetu došlo v době, když přecházely na přechodu pro chodce vozovkou a řidič auta z dosud nezjištěných příčin včas nezastavil,“ uvedl policejní mluvčí Lukáš Vincenc. Alkohol u řidiče i chodkyně vyloučila dechová zkouška. Přesná míra zavinění a okolnosti nehody jsou nyní předmětem dalšího vyšetřování dopravních policistů.

V téže ulici vyjel řidič se svým autem mimo silnici, prorazil zábradlí a skončil částečně na chodníku a na trávě. Ve vozidle byly čtyři lidé, nikomu se nic nestalo.  Vlivem nehody došlo u vozu k proražení olejové vany. Přivolaní hasiči zabránili dalšímu úniku kapaliny a místo uklidili.


V Pražské ulici se střetly dva automobily. Ani v tomto případě se nikdo nezranil. „U jednoho z auto se po nehodě začalo kouřit z motoru, ale naštěstí se nejednalo o požár. Hasiči místo události zajistili a provedli opatření proti vznícení. Jednotka řídila v místě nehody dopravu, komunikace byla částečně průjezdná,“ oznámila mluvčí hasičů Martina Götzová.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

Foto: HZS Královéhradeckého kraje

 

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama