reklama 

Neunesl rozchod s přítelkyní, vyhrožoval jí a vulgárně nadával

18.1.2018  •  Krimi  • 
čtenost 2473

Trutnov – Nebezpečné vyhrožování, nebezpečné pronásledování a ohrožování výchovy dítěte. To jsou činy, z kterých byl obviněn čtyřiatřicetiletý muž. Policisté ho zadrželi ve Rtyni v Podkrkonoší. Nyní byl vzat do vazby a hrozí mu pětileté vězení.

Neunesl rozchod s přítelkyní, vyhrožoval jí a vulgárně nadával

„Muž bývalé přítelkyni po rozchodu v roce 2016 úmyslně zasílal velké množství obtěžujících SMS zpráv, ve kterých ji vulgárně oslovoval, nadával jí a vyhrožoval újmou na zdraví. Obtěžoval ji také telefonicky, třeba i stokrát za den. V telefonátech ženu psychicky deptal a vyhrožoval jí,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Poté co si našla nový vztah, začal formou SMS zpráv obtěžovat i jejího přítele, kterého koncem minulého roku fyzicky napadl. „Jeho nevybíravé chování měla negativně pocítit i jejich nezletilá dcera, před kterou matku vulgárně oslovoval a naváděl jí proti ní. Obviněný jí podle její výpovědi měl kontrolovat v jejím bydlišti a jeho blízkém okolí,“ doplnila mluvčí. Muž byl již v roce 2016 odsouzen za přečin nebezpečné vyhrožování. Přesto ve svém nezákonném jednání pokračoval.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama