reklama 

Pervitin prodávali na Trutnovsku, dva dealeři skončili ve vazbě

30.1.2018  •  Krimi  • 
čtenost 2969

Trutnov – Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Z tohoto činu jsou obviněny tři osoby ve věku 25, 31 a 49 let, které na třech místech zadrželi kriminalisté. Čtvrtá osoba byla propuštěna na svobodu.

Pervitin prodávali na Trutnovsku, dva dealeři skončili ve vazbě

Obvinění v průběhu čtyř let nakupovali na severu republiky pervitin, který pak prodávali v trutnovském regionu. „Devětačtyřicetiletého muže, kterého kriminalisté zadrželi po silniční kontrole ve Vrchlabí, měl pozitivní test na drogy. Policisté u něho zajistili 46 gramů pervitinu, který podle jeho slov ten den nakoupil za téměř 50 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Jednatřicetiletý muž a pětadvacetiletá žena, kteří tvoří pár, jsou uživateli drog. Oba již byli  v minulosti pětkrát odsouzeni a strávili nějaký čas ve vězení. K distribuci drog se přiznali. „Při domovní prohlídce v jejich bytě policisté zajistili digitální váhu na vážení pervitinu, zbytky této drogy a usušenou marihuanu,“ dodala mluvčí. Dva dealeři skončili ve vazbě a hrozí jim pět let za mřížemi.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Policie ČR

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama