reklama 

Muž kradl alkohol a vyhrožoval nožem, skončil na rok ve vězení

9.2.2018  •  Krimi  • 
čtenost 829

Trutnov – Policistům se tento týden podařil úlovek. Na Rychnovsku totiž zadrželi dvaadvacetiletého muže, který kradl nejen v trutnovských marketech, ale i v okolí a zaměřil se hlavně na lihoviny. Navíc nebezpečně vyhrožoval.

Muž kradl alkohol a vyhrožoval nožem, skončil na rok ve vězení

„Muž v pěti případech odcizil lihoviny z trutnovských obchodních domů, které si uschoval pod bundu i do tašky. Při krádežích se soustředil na whisky, tím způsobil škodu dosahující téměř 11 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Minulou neděli odpoledne si tohoto zloděje po krádeži všiml zaměstnanec ostrahy marketu a začal ho pronásledovat. „Muž před ním utíkal s taškou v ruce, narazil však do dveří a lup upustil na zem,“ popisuje mluvčí. Zaměstnanec ostrahy ho sice dopadl, ale zloděj na něj vytáhl nůž a pak zmizel.

Mladík má na svědomí ještě krádeže nářadí a televizoru z rodinného domu u Trutnova. Tam způsobil škodu 15 tisíc korun. Zloděj je recidivista a uživatel drog s bohatou trestní minulostí. Byl již dvakrát ve vězení, kam se teď po včerejším rozhodnutí soudce na rok vrátil.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama