reklama 

Recidivista po necelém roce na svobodě opět skončil ve vězení

13.2.2018  •  Krimi  • 
čtenost 1288

Trutnov – U benzínky skončila dráha čtyřiadvacetiletého zloděje, kterého tam zadrželi policisté. Jeho pět krádeží v Trutnově nezůstane bez trestu. Soudce ho totiž poslal na sedmnáct měsíců do vězení.

Recidivista po necelém roce na svobodě opět skončil ve vězení

Koncem minulého roku muž ukradl z kapsy odložené bundy ve zdejší restauraci mobilní telefon. V druhém případě v marketu odcizil porcelánové sošky a dřevěnou lucernu. „I taxikář, který ho vezl po městě, byl nemile překvapen, když zjistil, že také on přišel o mobil.  Zloděj dokonce okradl barmana, který se opil a usnul na lavici v baru. Z dalšího marketu si odnesl sirup za dva tisíce korun,“ popsala jeho zlodějskou dráhu policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Nutno zdůraznit, že už jako mladistvý strávil nějaký čas ve věznici a v květnu loňského roku opustil vězení již po několikáté. Svým nezákonným jednáním způsobil škodu téměř 20 tisíc korun. „Je tedy zřejmé, že jde o otrlého recidivistu, který je navíc uživatelem pervitinu a v současné době je bez bydliště, zaměstnání a finančních příjmů,“ dodala policejní mluvčí.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama