reklama 

Kvůli rekonstrukcím čekají řidiče dvě úplné uzavírky silnic

30.3.2019  •  Krimi  • 
čtenost 6159

Na dvou místech trutnovského regionu se budou řidiči muset obrnit trpělivostí. Kvůli rekonstrukcím je totiž čekají dvě uzavírky silnic a objízdné trasy. Od včerejška je zcela uzavřena komunikace v Janských Lázních v úseku z Lázeňské ulice na náměstí Svobody. Ta potrvá až do 31. října.

Kvůli rekonstrukcím čekají řidiče dvě úplné uzavírky silnic

„Důvodem omezení je celková rekonstrukce inženýrských sítí a silnice. Uzavírka bude pokračovat i v příštím roce v termínu od 1. dubna do 31. října 2020 od náměstí Svobody po Černohorskou ulici,“ upozornil policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Objízdná trasa je vedena obousměrně ze Svobody nad Úpou po silnici ulicemi Úpská, Černohorská a Krkonošská do Janských Lázní a zpět po komunikaci Černohorskou ulicí na náměstí Svobody. Druhá úplná uzavírka začne v pondělí u Hostinného od křižovatky se silnicí v Chotěvicích k začátku města Hostinné.  Důvodem omezení je rekonstrukce silnice. Potom od 6. května do 2. června bude na tomto úseku pokračovat již pouze částečná uzavírka.

Objízdná trasa pro dopravní obsluhu povede přes Čermnou, Chotěvice a Hostinné, omezení průjezdu bude provedeno dopravním značením na připojeních v Hostinném a Chotěvicích. Pro auta přijíždějící od Trutnova, nebo jedoucí v opačném směru, bude obousměrně vyznačena objízdná trasa: Pilníkov – Trutnov – Mladé Buky – Rudník – Hostinné.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Ilustrační foto: dpkv.blog.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama