reklama 

Zlobiví řidiči vyjeli na silnice posilněni alkoholem i drogami

4.3.2019  •  Krimi  • 
čtenost 1579

V trutnovském regionu bylo o minulém víkendu při silničních kontrolách odhaleno policisty šest řidičů, kteří měli pozitivní dechovou zkoušku a nadýchali hodnoty do jedné promile alkoholu. U dvou z nich navíc vyšel pozitivně i test na drogy. Další řidič vyjel do provozu pod vlivem marihuany, což rovněž prokázal provedený test.

Zlobiví řidiči vyjeli na silnice posilněni alkoholem i drogami

Ve Smetanově ulici ve Dvoře Králové byl v pátek před půlnocí zastaven opilý řidič automobilu Kia, který nadýchal 1,48 promile alkoholu. Na místě přišel o řidičský průkaz a byla mu zakázána další jízda. V případě odsouzení mu nyní hrozí rok vězení, peněžitý trest nebo zákaz řízení motorového vozidla.

Pro změnu ve vrchlabské Dělnické ulici policisté v sobotu před jedenáctou hodinou večer kontrolovali řidičku auta Škoda. Zpočátku se zdálo vše v pořádku, když žena předložila potřebné doklady a dechová zkouška dopadla negativně. „Záhy však vyšlo najevo, že jí byl městským úřadem uložen zákaz řízení platný až do 25. března letošního roku,“ uvedl policejní mluvčí Lukáš Vincenc. Za nerespektování úředního rozhodnutí ji hrozí až dvouleté vězení.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama