reklama 

Střet: hromada plechů a dva zranění, další nehoda s alkoholem

10.6.2019  •  Krimi  • 
čtenost 3394

Ke dvěma dopravním nehodám se zraněním a alkoholem za volantem došlo včera v trutnovském regionu. Jedna bouračka se stala u Velkého Vřešťova, kde se střetly dva osobní automobily. Vozidla byla po nehodě značně poškozena, jedno skončilo mimo komunikaci a druhé zůstalo částečně na silnici.

Střet: hromada plechů a dva zranění, další nehoda s alkoholem

Vozovka musela být po dobu provádění záchranných, vyšetřovacích a likvidačních prací uzavřena. „Při této dopravní nehodě byly zraněny dvě osoby. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému včetně vrtulníku Letecké záchranné služby,“ prozradila mluvčí hasičů Martina Götzová.

Další karambol se odehrál v Jiráskově ulici ve Dvoře Králové, kdy řidič auta Volvo z dosud nezjištěných příčin narazil do před ním stojícího vozidla Ford. Záhy se ukázalo, že je pod vlivem alkoholu. „Dechové zkoušky na alkohol u něho prokázala pozitivní hodnoty 2,01 a 1,84 promile,“ uvedl policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Při nárazu utrpěla zranění spolujezdkyně z druhého automobilu, kterou si do péče převzali přivolaní záchranáři. Celková hmotná škoda je předběžně vyčíslena na částku 45 tisíc korun.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: HZS Královéhradeckého kraje, Policie ČR
 

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama