reklama 

Po střetu tři osobní aut skončilo jedno na střeše, při nehodě se zranili čtyři lidé

22.7.2019  •  Krimi  • 
čtenost 5372

Na silnicích trutnovského regionu došlo o minulém víkendu k několika dopravním nehodám. Nejvážnější se stala v sobotu krátce po čtrnácté hodině v Trutnově na křižovatce ulic Horská a Kopretinová. Tam se střetly hned tři osobní automobily, z nichž jedno skončilo na střeše. Příčinu bouračky nyní vyšetřuje policie.

Po střetu tři osobní aut skončilo jedno na střeše, při nehodě se zranili čtyři lidé

„Při nehodě byly zraněny čtyři osoby a do péče si je převzali záchranáři,“ konstatovala mluvčí hasičů Martina Götzová. Hasiči zajistili místo události, uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem a odklidili vozidla mimo komunikaci tak, aby nebránila v provozu. Další tři auta se srazila rovněž v Trutnově na silnici I/14. Při střetu byla zraněna jedna osoba.

Ve Vrchlabí, části Podhůří v ulici K Mlékárně vjel na železniční přejezd osobní automobil v době, kdy tudy projížděl vlak. „Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn,“ uvedla mluvčí hasičů. Ve vlaku v té době cestovalo celkem sedm pasažérů, kterým pomohli hasiči vystoupit, a dobrovolná jednotka je převezla na nádraží.

Ve Vlčicích včera dopoledne sjelo osobní vozidlo do potoka. Hasiči ho vytáhli zpět na silnici pomocí navijáku. Tentýž den odpoledne, tentokrát v Batňovicích, vyjelo osobní auto mimo silnici a bouralo. Při nehodě, kterou vyšetřují dopravní policisté, nebyl nikdo zraněn.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: HZS Královéhradeckého kraje

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama