reklama 

Auto skončilo na střeše, další se střetlo se sanitkou. Dva zranění

30.4.2019  •  Krimi  • 
čtenost 2996

K dopravní nehodě osobního automobilu došlo včera na silnici v Trutnově – Starém Rokytníku. Řidička vozidla Kia nepřizpůsobila rychlost svým schopnostem, na mokré vozovce dostala smyk, vyjela z komunikace a auto se převrátilo se na střechu.

Auto skončilo na střeše, další se střetlo se sanitkou. Dva zranění

Žena při nehodě utrpěla lehké zranění a do péče si ji převzali přivolaní záchranáři. Po ošetření byla lékařem propuštěna do domácího léčení. Dechová zkouška u řidičky alkohol vyloučila. Silnice byla v tomto úseku uzavřena na několik desítek minut. 

 

Jednotky hasičů místo zabezpečily, auto vyprostily na silnici a převrátily zpět na kola. Další bouračka se stala na silnici mezi Lipnicí a Horním Dehtovem, kde se střetly dva automobily.Řidič vozidla Renault Thalia při projíždění zatáčky dostal smyk, který nezvládl a v protisměru se střetl s protijedoucím sanitním vozidlem Volkswagen Transportér bez zapnutého výstražného zařízení.

Po srážce řidič Renaultu vyjel ještě mimo silnici, kde narazil do stromu a skončil v příkopu. V důsledku nehody utrpěla lehké zranění spolujezdkyně z auta Renault, kterou převezli záchranáři k ošetření. Provedené dechové zkoušky na alkohol dopadly u obou řidičů negativně. Hmotná škoda je předběžně odhadnuta na 60 tisíc korun.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: HZS Královéhradeckého kraje, Policie ČR

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama