reklama 

Natáčel hosty včetně mladistvých skrytou kamerou, i v koupelně

10.4.2019  •  Krimi  • 
čtenost 3175

Skrytě nainstalovanou kamerou natáčel od srpna minulého do února letošního roku v ubytovacím zařízení v trutnovském regionu hosty při převlékání a provádění osobní hygieny s úmyslem pořídit si intimní záběry. Osmapadesátiletý muž kameru přemísťoval v pokojích a dokonce ji umístil i do společné koupelny.

Natáčel hosty včetně mladistvých skrytou kamerou, i v koupelně

Kriminalisté vyšetřují tento ne příliš běžný případ od začátku února letošního roku. „Obviněný muž svým jednáním způsobil osmadvaceti poškozeným vážnou újmu na jejich právech spočívající zejména v porušení práva na soukromí a na pořizování audio či video záběrů pouze se souhlasem nahrávaných osob,“ uvedl policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Při vyšetřování kriminalisté v ubytovacím zařízení zajistili jako důkazy dva počítače, nahrávací zařízení s SD kartou a flash disk. Výpočetní techniku zaslali ke zkoumání na specializované pracoviště. „Analýzou bylo v paměti zařízení zjištěno několik desítek souborů s videozáznamy a fotografiemi ubytovaných osob včetně mladších osmnácti let,“ dodal mluvčí. „Skrytému kameramanovi“ nyní hrozí dva roky vězení.

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Ilustrační foto

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama