reklama 

Bouračky: spánek i alkohol za volantem, střet auta s autobusem

28.5.2019  •  Krimi  • 
čtenost 3522

Na silnicích trutnovského regionu došlo od soboty do včerejška k několika dopravním nehodám, při kterých došlo k pěti zraněním účastníků provozu. Ve Zdobíně na Královédvorsku řidička auta Škoda Fabia při jízdě usnula za volantem vyjela do protisměru, kde se střetla s vozidlem Škoda Fabia Combi,“ popsal karambol policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Bouračky: spánek i alkohol za volantem, střet auta s autobusem

Řidička při bouračce utrpěla zranění a do péče si je převzali přivolaní zdravotničtí záchranáři. Dechové zkoušky na alkohol u obou řidičů dopadly negativně. Hmotná škoda je předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun. Při další dopravní nehodě sehrál hlavní roli alkohol a nepřiměřená rychlost.Automobil Škoda Octavia narazil do obrubníku před kruhovým objezdem poté, co jeho řidič jel příliš rychle a vozidlo nezvládl. „Dechové zkoušky na alkohol prokázaly hodnoty 2,10 a 1,92 promile. Při jízdě navíc nebyl připoután bezpečnostním pásem. K žádnému zranění naštěstí nedošlo,“ uvedl policejní mluvčí. Hmotná škoda je zhruba 40 tisíc korun.

Do třetice se stala nehoda ve Dvoře Králové nad Labem. V Nedbalové ulici se srazilo osobní auto s autobusem. Při nárazu se zranili čtyři lidé, kteří byli ošetřeni Zdravotnickou záchrannou službou. Přivolaní hasiči vozidla odstavili mimo komunikaci. Na místo karambolu byla přivolána náhradní autobusová doprava. 

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Policie ČR, HZS Královéhradeckého kraje

 

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama